У Луцьку містяни та переселенці безплатно вивчають флористику. ФОТО

22 Листопада 2022

В освітньому хабі, який діє на базі Луцького технічного коледжу, лучани та переселенці безплатно вивчають флористику, і опановують нові професії. Наразі в хабі навчаються пів сотні людей.

Про це розповіла Суспільному координаторка проєкту Наталія Журавльова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ВДЯЧНИЙ КЕРІВНИЦТВУ ОБЛАСТІ»: У ЛУЦЬКУ ПОБУВАВ МІНІСТР ОСВІТИ СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ. ФОТО

«У нас існують курси вивчення англійської мови, є навчальні програми як для дітей, так і для дорослих. Це така можливість за короткий час отримати нові навички», – каже координаторка.

Як розповіла Суспільному учасниця курсу флористики Ірина Касянчук, прийшла у хаб, щоб заспокоїтися та відволіктися. На Волинь жінка переїхала з Миколаєва.

«Вже не витримувала нервова система і переїхали сюди. Чоловік у мене загинув, тому…якби тут не ці люди, то, мабуть, би не знаю як було б», – розповіла жінка.

Поліна Хараман з Донеччини, за професією вчителька. Як розповіла жінка, флористикою раніше не цікавилася.

«Тільки при зборці дітей в школу, вдома нарізала і потім щось там ліпила. Я викладаю в ліцеї. В нас ще досі ідуть заняття дистанційно, вирішила навчитися нового», – каже жінка.

Як розповіла Суспільному координаторка Наталія Журавльова, після завершення навчання, учасники отримають сертифікати. За її словами, невдовзі в освітньому хабі планують розпочати курси кухарів, екскурсоводів і кравчинь-вишивальниць.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter