У Луцьку діти полеглих Героїв шукали Різдво разом з котом Мандруном. ФОТО, ВІДЕО

12 Січня 2024

«Влаштувати новорічне свято, яке б запам’яталося та хоч трохи розвіяло сум війни», – вирішили у благодійному фонді «Сучасна Україна» та взялися готувати дитячі свята для родин загиблих військовослужбовців в усіх районах Волині.

Президент благодійного фонду Володимир Гавриш зазначає, що війна – не найкраща згадка про дитинство. Особливо, коли вона забирає найріднішу людину. Тож команді фонду хотілося додати яскравих барв у дитинство дітей, тати яких загинули на війні, та продовжити традицію святкування новорічно-різдвяний свят, як було у мирні часи, адже це добре впливає на настрій та ментальне здоров’я.Силами місцевих волонтерів, у п’ятьох містах Волині – Луцьку, Камінь-Каширську, Володимирі, Ковелі та Нововолинську, організували зимові розваги з аніматорами, частуваннями та святковими подарунками та солодощами від благодійників.

У Луцьку свято розпочиналося в укритті під гул повітряної тривоги, проте вона тривала лише 15 хвилин, тож це не стало на заваді різдвяному настрою. Студія свята «Гарбузик» підготувала для дітей інтерактивну казку «Кіт Мандрун у пошуках Святого Миколая» під час якої вони грали в активні ігри, танцювали, а потім ще розважалися під час паперового шоу.Сюжет казки, яку написала Юлія Заєць була зрозуміла навіть малюкам. Дітки охоче гралися з бешкетними Зайченятами, вчилися дружити і співпереживали Котику, який все ж таки знайшов Святого Миколая і просив у нього миру для України. Отримали дітлахи настанови від отця Миколая, разом з яким вони звернулися до Чудотворця з проханням про успіхи у навчанні та усіляких справах. Традиційно отримали солодкі подарунки, які для усіх підготував благодійний фонд «Сучасна Україна».

У Камінь-Каширську до організації свята для дітей Героїв долучилася уся громада – місцеві кондитери підготували різноманітні десерти на святковий стіл, команда фонду запросила на свято Санту з чарівними ельфами та сніговиком Олафом. Для дітей, які з’їхались на розваги з багатьох сіл на прикордонні Волині з білорусією, це було дивовижне свято, де їх огорнули турботою та увагою, подарували позитивні емоції та багато подарунків.На Ковельщині дітей розважали у Резиденції Святого Миколая, яку облаштували у готельному комплексі «Shelter». Дітям підготували веселі забави, солодкі подарунки від благодійників та частування від господині закладу Руслани Марчук.

У Нововолинську та Володимирі учасників новорічного дійства організували розважали працівники місцевих центрів культурних послуг. У Володимирі діти шукали Різдво з агентом Санти, водили хороводи з кумедними звірятами – вихованцями молодіжних танцювальних колективів. Роль Святого Миколая доручили відомому у районі волонтеру Роману Юзефовичу, який одразу після свята, вирішив із гостинцями для військових на Схід.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter