У Луцьку біля новобудов прямо на газоні утворилося провалля. ФОТО

26 Серпня 2022

У Луцьку, поблизу одного з житлових комплексів, утворилося провалля у зеленій зоні.

Про це повідомляє департамент Муніципальної варти Луцької міської ради у фейсбуці.

«Вкрай безвідповідальне відношення до відновлення благоустрою після проведення земляних робіт по підведенню зовнішніх мереж газопостачання до ЖК «Крила» виявлено інспектором відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста в ході реагування на звернення громадян», – йдеться у повідомленні.

За словами пресслужби Муніципальної варти, відповідальна особа ЖК «Крила» неналежно здійснила відновлення порушеного благоустрою за адресою: м. Луцьк, бульвар Дружби Народів, 8, внаслідок чого через декілька місяців утворилось просідання на зеленій зоні.

По даному факту інспектор видав припис відповідно до п.п. 10.4.5 Правил благоустрою міста Луцька з вимогою відновити порушений благоустрій.

У разі невиконання вимог припису на відповідальну особу складуть протокол про адміністративне правопорушення згідно зі ст. 152 КУпАП.

«Додатково повідомляємо, що організації, які виконують роботи по прокладанню інженерних комунікацій та підземних споруд, несуть відповідальність за якість засипання траншей піском, ущільнення, влаштування основи проїзних частин, тротуарів, відновлення зелених зон і у випадку виникнення їх просідання протягом року зобов'язані ліквідувати брак за першою вимогою департаменту муніципальної варти чи інших контролюючих органів», – йдеться у повідомленні.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter