У Луцькому соборі помолилися за журналістів. ФОТО

03 Червня 2021

У Луцькому кафедральному соборі Святої Трійці відправили святкове богослужіння, присвячене волинським журналістам. Подія відбулася 3 червня, за три дні до всеукраїнського Дня журналіста.

Службу очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Він побажав присутнім журналістам здоров'я та творчих успіхів.

«Журналіст – це людина, якій господь посилає дар слова, – зауважив владика. – Сьогодні я бажаю вам, щоб милосердний господь, якщо вам закривають вуста, давав вам тверду руку писати слово, яке доходило б до сердець людських. В першу чергу, до нас, волинян, щоб любили свою землю, жили на ній».

Під час богослужіння відбулось і вручення нагород переможцям конкурсу православної журналістики, який цього року вперше влаштували для волинських працівників ЗМІ.

Серед журналістів, які отримали нагороди в різних номінаціях були: Наталія Кравчук, Майя Голуб, Віка Вегера-Абрамович, Марія Вавринюк, Оксана Коваленко, Оксана Бубенщикова, Андрій Гнатюк. Особливим цей день став і для восьмикласника Михайла Новосада, який став переможцем у номінації «Надія православної журналістики».

На завершення урочистої події митрополиту Михаїлу вручили журналістське посвідчення. Оголосив про новий статус священнослужителя голова Волинської обласної організації НСЖУ Михайло Савчак.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter