У «Брамі» прославляли Луцьк та читали вірші про Майдан. ФОТО

23 Лютого 2020

У ресторації «Брама» відбувся творчий вечір волинського барда Миколи Більшевича та поета Серго Сокольника. Душевна та творча атмосфера панувала на зустрічі з митцями, які не лише презентували свої твори, а й радо спілкувалися з гостями.

«З початком військових дій на Сході, треба було везти допомогу, везли все, що можна: одяг, харчі, прилади… Крім того, що ми привозили, ми ще й давали концерти для військових. До нас приєдналось чимало відомих артистів, а також Серго Сокольник. Це дуже творча людина. Він пройшов війну в Афгані, був на Майдані… Я теж був на Майдані, але познайомились ми вже в автомобілі, коли їхали на схід», – розповів бард Микола Більшевич.


Серго Сокольник – лауреат всеукраїнської літературної премії «Крила», пише не лише поезію, а й прозу і має власне бачення концепції української літератури. За його словами, писати вірші він почав порівняно недавно.

«Так у мене склалося, що з метою релаксації я почав писати вірші на Майдані. Якийсь анекдот: я завжди знав, що вмію писати, але не писав», – зізнався митець.


Під час творчого вечора бард співав пісні про Луцьк, про події на сході, про кохання, а Серго Сокольник зачитував твори зі збірок «Реальність ілюзій» та «Горизонт подій».

Гості аплодували, вітаючи творчість митців, фотографувались та насолоджувались атмосферою вечора, створеного ресторацією «Брама».1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter