Творчі домашні завдання для дітей на час карантину від «Смугастого носорога»

27 Березня 2020

Творчі заняття для дітей та їх батьків на період карантину від дитячого розважального центру «Смугастий носоріг», що знаходиться на другому поверсі розважального центру «Промінь».

Малювати двома руками

Суть процесу полягає в тому, що ви малюєте двома руками одночасно, створюючи симетричний, «дзеркальний» малюнок. Для малювання підійдуть олівці, ручки, фломастери. Варіант для просунутих – коли права і ліва руки виводять різні малюнки, наприклад, коло і квадрат.

Шукати малюнки в узорах, природних об'єктах

Це заняття відмінно розвиває образне мислення. Уміння бачити образи в абстрактних карлючках – основа для розвитку творчого мислення та уяви.

Читати довгі слова навпаки

«ЯННІРОВТ!» – слово звучить так, ніби чужою мовою. Які асоціації воно викликає? Може бути, це ім'я або назва? Що ви можете про нього розповісти?

Створювати недовговічні картини з підручних матеріалів

Продуктів, ґудзиків, квіткових пелюсток, ниток, каменів і так далі.

Грати в театр тіней

До речі, обводити на папері різні тіні — це теж хороший тренажер для вміння бачити образи.

Придумати якомога більше варіантів застосування звичних предметів

Банки, трубки, одноразовий посуд, коробки... В таких іграх розвивається ресурсне мислення. З'являється «об'ємний» погляд на знайомі речі, він притаманний усім справжнім винахідникам!

Бачити в ситуаціях як позитив, так і негатив, граючи в «добре–погано»

Правила гри: беремо будь-яке твердження або ситуацію. Наприклад, «восени опадає листя». Далі – відшукуємо всі плюси, потім – мінуси цього твердження: добре – можна збирати гарні букети, шарудіти опалим листям, погано – дерева стоять голі, опале листя може неприємно ковзати... Далі слідують пропозиції, як шкода обернути на користь. Наприклад, поки дерева стоять без листя, прикрасити їх гірляндами, щоб було красивіше і затишніше.

Вивчити минуле предметів

Це потрібно для розуміння того, як розвивалися і поліпшувалися звичні нам речі (починати можна з простих предметів: колеса, олівця). Крім того, такі знання розвивають системний погляд на речі.

Створити свій «банк ідей»

Нехай це буде коробка, куди вкладатимуться папірці з ідеями, або блокнот для ведення списку.
Що це можуть бути за ідеї? Наприклад, як цікаво провести вихідні, у що пограти, який сюрприз зробити.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter