«Люди не йдуть, як виховані, на ринки міста»: луцьких муніципалів обурює стихійна торгівля. ФОТО

19 Серпня 2022

Вчора, 18 серпня, у Луцьку муніципали вигнали бабусю, яка торгувала у невстановленому місці, та відібрали у неї всю городину.

На своїй фейсбук-сторінці вони написали допис-обурення щодо стихійної торгівлі з рук, яку «розводять люди, що приїздять в місто з різних віддалених куточків нашої області»:

«Ці люди не йдуть, як виховані, на ринки міста (Варшавський, Пасаж, Центральний, Лучеськ, Північний, Новий тощо), а, де вийшли там і сільськогосподарську продукцію кинули до продажу.

На Львівській біля смітників на тротуарі, ТЦ Гостинець у траві, вул. Грушевського на зупинці і тд. Є унікали, що лінуються пройти 50 чи 5 метрів у ринок та розмістити товари в межах прилавків. Овочі, сметана, молоко, м'ясо, все з "підлоги".

За останній місяць надійшло понад 250 звернень на лінію ГШР від мешканців міста припинити таку торгівлю в різних куточках міста (пр.Соборності, Відродження, вул. Молоді, Грушевського, Волі, Ковельській, Львівській, Гордіюк, Кравчука, Глушець). Тому, що люди не можуть пройти, бо у дворах чи на прибудинковій території викидають залишки нереалізованого товару, бо на тротуарах залишають ящики та картон з якого торгували і не прибрали, або розбили/розлили молочні продукти, і таких скарг безліч.

Телефонують адміністрації ринків, де такі продавці ігнорують норми і не йдуть в ринок, а стають просто при входах, на тротуарах чи парковках, чим унеможливлюють рух для інших осіб, що прийшли здійснити покупки, заважають руху транспорту.

Так, ми вилучаємо такий товар згідно ст. 160 КУпАП, який далі передається в зоопарк або на інші потреби, якщо товар має дозвільні документи і може використовуватися для харчування інших осіб.

Так і надалі ми будемо це робити та не допускати безладу в нашому місті.

Так, це одна з функцій нашої установи, окрім демонтажів, фіксації порушень ПДР, контролю за благоустроєм, видачею ордерів на земляні роботи, реагування на звернення. І ми будемо виконувати покладені на нас обов'язки.

У кожному місті України є служба, що контролює та не допускає такого безладу, як на фото.

Всім хто хоче заробити кошти шляхом продажу такого товару, будь ласка, ВИКЛЮЧНО В МЕЖАХ РИНКУ.

Шановні гості міста, що приїхали сюди торгувати, поважайте людей у яких гостюєте.

Наголошуємо, в разі виявлення торгівлі не в межах ринків чи відведених для цього місцях вилучення об'єктів торгівлі буде проводитися негайно!».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter