Забрали яблука, кабачки та іншу городину: муніципали покарали бабусю. ВІДЕО

19 Серпня 2022

Вчора, 18 серпня, у Луцьку муніципали вигнали бабусю, яка торгувала у невстановленому місці, та відібрали у неї всю городину.

Як все відбувалось, та що кажуть у департаменті муніципальної варти – дивіться у сюжеті телеканалу «Конкурент TV».

Забрали яблука, кабачки й іншу городину. На відео помітно, як працівники департаменту муніципальної варти вилучають у бабусі її городину, та поміщають її у багажник свого автомобіля. Розгублена бабуся не може спокійно дивитись, як її городину відбирають та намагається забрати хоч щось назад.

Такий вчинок муніципалів дуже обурив громадськість. За короткий час під опублікованим відео зібрались сотні гнівних коментарів лучан. У департаменті муніципальної варти ж кажуть – жінка торгувала у невстановленому для цього місці. Тож запевняють, що жодних протиправних дій до бабусі не вчиняли, а діяли лише згідно із законом.

«Громадянка може під’їхати до департаменту муніципальної варти, де буде складено адмінматеріали, описано її товар, і ці матеріали будуть передані до Луцького міськрайонного суду. Санкція даної статті передбачає накладання штрафу від 1 до 7 неоподаткованих мінімумів доходів громадян та конфіскація предметів торгівлі», – зазначила у коментарі старша інспекторка безпеки відділу центру безпеки міста Луцька Оксана Матрунчик.

Тож за спробу підзаробити – на бабусю очікує окрім втрачених продуктів ще й чималенький штраф. Адже навряд, після рішення суду городина буде ще придатна для споживання.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter