• банер чікос

«Це все перебільшено», – батьки дітей, які звинуватили вчительку у знущанні

16 Квітня 2021

Батьки трьох школярок зі школи №15 спростували інформацію про нібито роздягання учнів. Нагадаємо, що ще вчора діти звинуватили вчительку Лілію Вологу у знущаннях: нібито вона змусила роздягнутися їх до білизни.

Зранку у п'ятницю, 16 квітня до редакції ІА «Конкурент» звернулися батьки постраждалих 14-річних дівчат. Кажуть, інформація, яку поширили у соцмережах, сильно перебільшена: конфлікт був, але «ніхто нікого не роздягав».

Мама однієї з дівчат Оксана впевнена, що роздягання чи ще чогось такого не було взагалі. Вона говорить, що на дітей через цей конфлікт тиснуть і школярі, і батьки з 15-ї школи. Про те, що насправді відбулося, їй розказала власна дитина.

«В школі був день самооборони, і була евакуація. Це вже був останній урок, по коридору ішла наш учитель математики Лілія Володимирівна, і побачила у класі дим. Це була електронна сигарета. Вчителька злякалася за дітей, бо думала, що пожежа. Вона зайшла в клас. Це відбувалося у класі. Діти неправі однозначно. Вона просто звернулася до них, щоб вони пояснили, що сталося. Діти почали казати "ми нічого не робили". Потім стало відомо, що вони курили цю сигарету в класі. Вона попросила їх віддати, вони сказали, що немає. Там ще хлопці з ними були, і, очевидно, дівчата їм передали тут сигарету, щоб її винесли з класу. Вчителька попросила всіх вийти, і залишитися дівчатам утрьох, щоб вони вивернули кишені. Все. Більше нічого не було. Це все перебільшено», – емоційно розповіла мама.

Її підтримав і батько іншої дівчинки Петро.

«У даній ситуації вчителька мала рацію. Можливо, вона десь накричала на дітей чи ще щось... Теперішні діти – на них не тільки треба кричати, тому що безпрєдєл робиться. На сьогодні не було ніяких неправомірних дій зі сторони вчительки. Моя дочка там була. Але факту роздягання дітей не було. Вчора після школи зразу ж мені дочка подзвонила, і все розказала. Вдома ввечері ми ще мали розмову, і все я знаю від неї», – говорить батько.

Батьки кажуть, що вдома провели виховну бесіду зі своїми доньками, а до педагога чи школи претензій не мають. Хто поширив інформацію про нібито роздягання у соціальних мережах – вони не знають.

Нагадаємо, учора в соцмережах була опублікована інформація, що в школі №15 вчителька нібито змусила учениць роздягтись до спідньої білизни, бо шукала електронну цигарку. У поліції заявили, що факт роздягання не підтвердився.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter