• банер чікос

«Залишила тільки труси»: у Луцьку учні звинувачують вчительку в ганебному знущанні. ВІДЕО

15 Квітня 2021

Фото: ілюстративне

Сьогодні, 15 квітня, учні школи №15 звинуватили вчительку Лілію Вологу у знущаннях: вона змусила роздягнутися до білизни трьох учениць. Вони додали, що жінка запідозрила дівчат у користуванні електронними цигарками (вейпом).

Про це повідомили однокласник постраждалих на інстаграм-сторінці «4lutsk». Невдовзі на цьому профілі опублікували архівне відео, на якому видно, як Лілія кричить та б'є учня. Зараз там публікують історії дітей, які скаржаться на неодноразові знущання вчительки з цієї школи.

Однокласник постраждалих прокоментував ситуацію для «Таблоїда Волині» (текст подаємо в оригіналі):

««Кст я був з ними, крч ми сидим за останньою партою дехто з нас парив і в цей момент вона заходить з 2 іншими вчителями і бачить багато диму від под системи і начинає кричати на нас чітати всяку мораль шо нам за це буде а потім начала кричати "О боже які скотиняки що ви робите я такого за останні 30 років небачила" потім вона виганяє всіх з класу і начинає на них кричати щоб вони роздягались, потім після цього вона питає в них кто ще з вами був вони кажуть що я і мій однокласник, ми з ним заходим в кабінет бачимо що вони в істериці ми сідаємо біля них на задніх партах і сидимо разом а вона кричить дальше і визиває до нас дєріка потім ми пішли до дєріка він начав на нас всіх кричати і 2 однокласниць довів до істєрікі, після цього всього він начав захищати лільку що такого може небуло що ми придумуєм і начинає давати задню, те шо вона заставила роздягатись насильно перед ними це вже можна було звонити в поліцїю , і в мене питання: ЯКОГО Х*Я ВОНА ЩЕ ПРАЦЮЄ В НАШІЙ ШКОЛІ???».

Зараз на сторінці «4lutsk» додають, що дирекція школи хоче приховати цей випадок.

В коментарі ІА «Конкурент» директор школи Олег Гребенюк пояснив, що конфлікт відбувся, але інформацію про роздягання дітей не підтвердив. Коментувати щось більше відмовився.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter