• банер чікос

Трагізм війни крізь призму сміху: лучанам показали комедію про АТО. ФОТО

27 Січня 2020

У луцькому кінотеатрі «Premier City» відбувся допрем'єрний показ української трагікомедії «Наші котики», присвяченої подіям на Сході України.

Про це повідомив сайт «Район.Луцьк».

На показ, який відбувся у неділю, 26 січня, завітали продюсери фільму Степан Бандера, онук провідника ОУН-УПА, та Ігор Савиченко. «Наші котики» – стрічка про трьох добровольців, які потрапили на «глуху» позицію лінії фронту в зоні АТО.

Задум фільму, за словами Степана Бандери, виник відразу після Євромайдану. Коли перші добробати поїхали на фронт, з ними поїхали режисери й оператори. У тому числі і режисер фільму Володимир Тихий разом із творчою групою Babylon 13.

«Воїни почали пересилати "вавилонцям" свої відео, свої історії, історії побуту. Вони ділилися таким речами побутовими, мовляв, війна триває, але треба жити. Треба, щоб бліндаж був чистий, туди не набиралася вода. Вони знімали один одного на відео, сміялися один з одного, показували війну з іншого ракурсу», – зазначив продюсер.

Творці фільму змогли поєднати комічні побутові ситуації із серйозними темами. Крізь призму сміху вони показали трагізм війни.

«Комедія – це хід, щоб поговорити про серйозні речі. Про геополітику, про внутрішню політику, про Путіна. Комедія дозволяє говорити про серйозні моменти без зайвого пафосу та відразу правду», – додає Степан Бандера.

У кінозалі були й реальні учасники бойових дій. Після перегляду вони підтвердили, що багато смішних моментів траплялися і з ними.

«Ми своїх побратимів постійно розводили, від дрібниць до чогось великого. Тому під час перегляду фільму у мене було багато флешбеків. Дякую вам за хороший фільм», – сказав один із воїнів, присутніх у залі.

Щодо жанру комедії у глядачів були певні побоювання, адже війна досі триває. Проте стрічка вийшла на диво серйозною, попри легкий тон, смішні ситуації та постійні жарти воїнів над ворогом, над війною та один над одним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДО ЛУЦЬКОГО РАДІО ЗАВІТАЛИ ТВОРЦІ СТРІЧКИ «НАШІ КОТИКИ».ФОТО0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter