Успішно!

До луцького радіо завітали творці стрічки «Наші котики».ФОТО

В рамках передачі «По обіді» до студії луцького радіо «Сід FM» завітали творці прем'єрної української стрічки «Наші котики» – Ігор Савиченко та Степан Бандера 

В рамках передачі «По обіді» до студії луцького радіо «Сід FM» завітали творці прем'єрної української стрічки «Наші котики» – Ігор Савиченко та Степан Бандера (онук славнозвісного Степана Бандери). Під час інтерв'ю продюсери розповіли про найцікавіші аспекти знімального процесу та поділилися іншими секретами створення військової комедії про будні бійців АТО/ООС. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «СПІВ ДОПОМАГАЄ ЛІКУВАТИ ДУШІ», – ЗІРКА «ГОЛОСУ КРАЇНИ» СВЯЩЕННИК ОЛЕКСАНДР КЛИМЕНКО. ФОТО

Щодо назви стрічки, Степан Бандера пояснює, що у фільмі фігурує кіт, який відіграє важливу роль. Також творці розповіли,  як у промо-ролику до стрічки з'явилися Морган Фрімен і Пітер Дінклейдж. 

«Ідея, автором якої був Володимир Тихий, виникла у 2015 році. Тоді зняли три 12-хвилинні серії, які зібрали на ютюбі високий рейтинг. Згодом вирішили створити повний метр, сюжет якого побудований на історії з фронту», – розповідає Ігор Савиченко. 

Зустрітися з продюсерами фільму «Наші котики» та задати їм цікаві питання лучани матимуть можливіть 26 січня о 19:00 у кінотеатрі «PremierCity», після чого відбудеться передпоказ стрічки. 
Додати новий коментар