«Сукня затьмарила привід»: луцька дизайнерка про вбрання Ліз Трасс та Кері Джонсон. ФОТО

08 Вересня 2022

Луцька дизайнерка Світлана Головачук прокоментувала вбрання Ліз Трасс та Кері Джонсон.

Допис вона розмістила на своїй фейсбук-сторінці:

«А ви вже бачили сукні Ліз Трасс та Кері Джонсон? То роздивіться! Ці сукні відучора активно обговорює не лише Туманний Альбіон, а й добра половина світу.

Подивіться добре і я вам розкажу, як сукні... говорять.

Трикотажна темна синя сукенка Ліз Трасс від англійського бренду The Folb. Саме таким і має бути вбрання новоспеченої британської прем'єрки, яка виголошуватиме першу промову. Красивим, стриманим, зручним і ефектним. Думаю, навмисне Ліз не стала ховатися за мішкуватим костюмом, як то колись практикувала Ангела Меркель. І промова Лізи пасувала до сукні: чітко і ясно. Ну, геть тобі залізна леді нового штибу.

І тут – половинка Джонсонюка у шаленому рожевому. У шовку, який так вдало демонструє вигини тіла і з оголеною спиною! Нечувано, як для консервативної Англії. За цим рожевим забули геть усе, сукня затьмарила привід – урочистий від'їзд із резиденції прем'єра. А як вам фоточка, де Борис пропускає дружину вперед і палко дивиться на її... спину? Хіба ж то в такі моменти жалкують за втраченою посадою? В такі моменти думають про... майбутнє)

Тому цілком праві ті модні експерти, які кажуть, що Кері навмисне обрала таке вбрання, щоби змістити кут... розмов спільноти та ЗМІ.

Тому не варто недооцінювати силу суконь!» – йдеться у дописі.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter