Розкіш і блиск: прикраси луцької майстрині потрапили на престижну виставку

26 Березня 2020

Прикраси луцької майстрині Світлани Головачук потрапили на міжнародну експозицію «Handmade-Expo», яка відбулася у виставковому центрі столиці.

Читайте також: Професія крізь об’єктив: сутажні прикраси Світлани Головачук

Майстриня розповідає, подала фото своїх прикрас на конкурс і після кількох етапів дві роботи відібрали для участі у виставці. До Києва вона повезла зелене і срібне масивні кольє з камінням та сережки.

Прикраси лучанки стали особливою родзинкою дійства, адже в основному творчий аспект українських майстрів хенд-мейду був представлений живописом та інтер’єрними ляльками.

«Є прикраси, які шию, але не одягаю. Не шити не можу, а вдягнути кудись, можливо, не було доречної нагоди або ще щось. А виставки – чудовий шанс не шити в шухляду, в коробку, а показати людям», – розповідає Світлана.

Серед майбутніх ідей майстрині також власна виставка творчих робіт.

«А чом би й не зробити якось персональну виставку! Принаймні, такого ніхто не робить. А люди, які мають власні напрацювання, авторські методики, досвід, повинні ділитися з іншими. Кажуть, щоб отримувати нові знання, треба ділитися своїми. От у художників є такий пунктик, що час від часу треба робити власні експозиції, у журналістів – писати книги. Майстрам хенд-мейду це теж актуально, бо мистецтво – це і естетична насолода, і навіть основи для виховання дітей», – переконана майстриня.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter