Студенти луцького «політеху» розповіли, як «не здуріти в чотирьох стінах»

10 Квітня 2020

Студенти Луцького національного технічного університету розповіли, чим займаються на карантині. Їхні способи «не здуріти в чотирьох стінах» опублікували на сайті вишу.

Ольга Хлуд ТР-31, факультет екології, туризму та електроінженерії:

«Онлайн 24/7 або як не здуріти в 4-ох стінах. От такий епічний заголовок, як на мене, можна дати карантину. Хоча варто відмітити, що сидіти без діла не вдається ніяк. За цей короткий відрізок часу вдалось реалізувати багато «хочу», на які раніше банально не вистачало часу. Онлайн-семінари, купа переслуханих подкастів і декілька прочитаних книг - чим не позитивні наслідки такого «ув‘язнення»?

Анастасія Супрунець, машинобудівний факультет:

«Карантин проводиться з користю. Певний час виконую завдання і певний час можу просто відпочити».

Анастасія Баклан, факультет фінансів, обліку, лінгвістики та права:

«Карантин - чудова можливість використати час для розвитку, тому окрім виконання домашніх завдань, я займаюсь вивченням англійської. Поєднуючи навчання з відпочинком, я переглядаю серіали мовою оригіналу, що є цікаво та корисно».

Катерина Боярчук БДН-21, факультет архітектури, будівництва та дизайну:

«Завдяки дистанційному навчанню пишу лекції, роблю лабораторні. Читаю книжки, переглядаю фільми».

Юлія Коржик, машинобудівний факультет:

«На карантині я стараюсь виконувати всі завдання, які викладачі скидають нам в загальну групу. Але деколи потрібно і відпочити, тому наприклад виконую завдання 2 години і роблю собі перерву 30 хв. І два рази на тиждень проходжу онлайн курси з англійської мови».

Олександр Симончук БДН-42, факультет архітектури, будівництва та дизайну:

«Мій карантин проходить, як на диво дуже продуктивно. Увесь свій час я спрямовую на підготовку дипломної роботи (у мене їх дві). Також займаюся підготовкою до ЗНО, тому вчу англійську. У вільний час займаюся своїм хобі, а саме малюванням. Також надаю увагу онлайн вебінарам та курсам з моєї спеціалізації».

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter