Студентам луцького «політеху» вручили дипломи бакалаврів. ФОТО

18 Липня 2021

Понад три тисячі студентів Луцького НТУ отримали дипломи бакалаврів. Урочиста подія відбулася 17 липня на території вишу.

Про це повідомляють на сайті Луцького національного технічного університету.

Під час вручення для випускників простелили червону доріжку, якою вони прямували для отримання довгоочікуваного документа.

Привітала випускників із вагомим життєвим кроком в успішне майбутнє ректорка Луцького НТУ Ірина Вахович.

«Я неймовірно щаслива сьогодні привітати вас, випускників Луцького НТУ із завершення певного освітнього рівня – бакалавр. Це перехідний етап ваших наукових та освітянських сходинок, однак, це - важливий етап, бо фактично пройшли найкращі чотири роки вашого цікавого, насиченого подіями, знайомствами, навчанням, життя. Сьогодні в ЛНТУ – рік ювілею і ви – ювілейні випускники, які стали частиною спільної історії», – звернулася до випускників керівниця.

Привітав молодь із завершенням навчання заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт.

«Хочу привітати вас зі святом вашої перемоги, з святом здійснення мрій, реалізації звершень, бо кожен з вас мріяв про цей день, про зміну своєї якості, про те, щоб бути наповненим знаннями, вміннями і навичками. Сьогодні ваша мрія здійснилася, сьогодні ви стоїте перед вибором, як і куди рухатися далі, але пам’ятайте, отриманий диплом є ключем для багатьох дверей, які до цього часу були недоступними для вас. Тому рухайтеся вперед, ставте неймовірні серйозні і глибокі завдання та не бійтеся перемагати і бути успішними».

Напутні слова та щирі обійми подарували своїм студентам декани факультетів. По черзі, вручаючи дипломи випускникам, вони бажали молоді гідного майбутнього, максимальної професійної реалізації та особистих звершень, а також запрошували продовжити здобувати освіту уже на рівні магістратури.

З особливим почуттям гордості, отримали дипломи з відзнаками найбільш активні і талановиті випускники Луцького НТУ. Цьогоріч таких дівчат та хлопців налічується 226. Крім того, почесні подяки отримали 15 випускників з-поміж переможців Всеукраїнських студентських наукових конкурсів та олімпіад.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter