Сметанін, який «здав» аеродром у Луцьку, може вийти з-під варти під майже 2 мільйони застави

28 Квітня 2022

Іллі Сметаніну, який тривалий час співпрацював з росією та здав агресору під обстріл Луцький військовий аеродром, продовжили строк запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Про те, що відбувся розгляд клопотання щодо підозрюваного у державній зраді, повідомили на сторінці Луцького міськрайонного суду. У коментарі виданню «Волинь Post» у суді підтвердили, що йдеться про Іллю Сметаніна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ВИКРИВИЛИ РЕАЛЬНЕ СТАВЛЕННЯ ВОЛИНЯН ДО СИТУАЦІЇ», – ТАРАС ВОЙТОВИЧ ПРО СКАНДАЛЬНЕ ІНТЕРВ'Ю


Розгляд клопотання про продовження строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою розглянула учора, 27 квітня, суддя Олеся Калькова.

За наслідками розгляду до підозрюваного застосували запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, строком на 60 днів з можливістю внесення застави. Розмір застави визначили на підставі частини 3 статті 183 КПК України – 800 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 1 984 800 гривень.

Як пояснили у суді, згідно зі статтею 183 КПК України, суддя може не визначати заставу лише у конкретних випадках у разі тримання під вартою. Справа Сметаніна під цей перелік не підпадає, тому мав бути визначений розмір застави.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter