«Я мусив переступати через своє чоловіче его»: Монатик дав перше інтерв'ю за шість років. ВІДЕО

12 Жовтня 2022

Артист та шоумен Дмитро Монатик став гостем ютуб-проєкту «Екзамен» телеведучої Маші Єфросиніної. Вперше за шість років він дав інтерв’ю, у якому розповів те, про що завжди волів мовчати й оберігати за сімома замками.

Відео опублікували на ютуб-каналі телеведучої.

«Коли мене 24 (лютого, – ред) розбудили і сказали, що почалася війна, бомблять наші міста, путін напав. Ці емоції дуже складно передати словами і не описати. Відчуття дуже легко прокидається всередині, не забувається.

Ми відчували це за кордоном, а що відчували люди всередині країни? Ось ти, наприклад? Цей синдром вцілілого з'являється, зжирає тебе зсередини. Ти хочеш їхати, бути корисним, ось.. Було дуже багато вагань. Дуже багато вагань..Але я розумів, що в мене двоє дітей...

У нас вкрали життя і нам потрібно щось думати. Я не можу в такий складний час, коли ми нічого не розуміємо, взяти і просто залишити їх напризволяще. Якось так трапилося, що Бог за руку повернув і я опинився поруч з ними. Я якось мусив переступати через своє чоловіче его. Ми домовилися, що зараз будемо максимально допомагати і бути корисними», – розповідає артист.

Більше – дивіться в інтерв'ю.

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter