Успішно!

біхелсі

Більше, ніж школа: чим дивує луцький музичний центр LaPiano. ФОТО

Нещодавно у нашому місті відбулася подія, яка кардинально вплинула на все музичне життя Луцька. Зазвичай грандіозні ідеї шукають свого розвитку у містах-гігантах. Засновників цього проєкту не зупинили жодні вагання чи сумніви...

Новітні формати навчання, талановиті викладачі та безмежна любов до музики – так можна охарактеризувати сучасний музичний центр LaPiano, що нещодавно відкрили у Луцьку.

Тут раді всім поціновувачам музичного мистецтва, незалежно від віку та рівня підготовки.

«Музика – вічна, а всі любителі цього мистецтва повинні мати можливість у цьому переконатися», – запевняють засновники центру.

Сьогодні LaPiano можна по праву вважати унікальним закладом, адже це єдина в Україні музична школа, яка працює за британською системою. Остання дає можливість випускникам отримати атестації Trinity College London.

1

Команда LaPiano

Наталія Коваль – співзасновниця центру. Вела концертну діяльність в Україні, Польщі, Німеччини, ОАЕ, Бахрейні. Викладала в музичній школі ОАЕ та брала участь у майстер-курсах у Відні та Лейпцизі. Працювала концертмейстером у класі ректора Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка Ігоря Пилатюка. Мала нагоду виступати перед міністром культури Шарджи, ОАЕ.

Станіслав Федюк – співзасновник центру. Здобув виконавський диплом бакалавра з відзнакою британської екзаменаційної системи Trinity College London (LTCL). Виступав у різних країнах Європи: Польщі, Чехії, Бельгії, Голландії, Італії, Франції, Туреччині, Україні, а також у Бахрейні, Лівані та ОАЕ. Мав нагоду виступати перед визначним композитором, аранжувальником, музичним продюсером, лауреатом 25 премій «Греммі» Квінсі Джонсом. Виступав на одній сцені із такими відомими виконавцями як: Даяна Кролл, Елвіс Костелло, Маверик Сабре, гуртом «Стереофонікс». Співпрацював на одній сцені із відомим бельгійським композитором Сером Дірком Броссе на одній сцені в ОАЕ.

Катерина Костюк – викладачка скрипки. Грає в оркестрі Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка.

Ірина Усачова – викладачка вокалу, співачка, композиторка, педагог, солістка гурту YARA.

Сергій Гончаренко – викладач гітари. Працював у складі гуртів Jazz Mix, Double Jam, Rezus Blues, ФлайzZza, Джигура.

Оксана Пушка – викладачка фортепіано, артистка камерного ансамблю, концертмейстер Волинського академічного обласного українського музично-лраматичного театру ім. Т. Шевченка.

Олександр Богдан – викладач духових інструментів, таких як саксофон, кларнет, сопілка; керівник квартету саксофоністів (м. Луцьк), учасник джазових фестивалів, власник студії звукозапису.

Євгенія Соловей – викладачка скрипки, виконавець, ансамбліст та педагог з багаторічним стажем у закладах музичного спрямування, займається гастрольною діяльністю у складі різноманітних колективів.

Остап Сухоцький – ударник, має досвід викладання в ОАЕ, Китаї; гра у різних жанрах з багатьма колективами м. Луцька та інших країн (Китай, Польща, Німеччина).

Ксенія Стречен – піаністка, композиторка, аранжувальниця, викладачка теоретичних дисциплін, талановита імпровізаторка. Вона відтворює будь-яку музику в різноманітних жанрах (джаз, блюз, поп…), тому навчає вмінню підбирати композиції на слух!

Напрямки

У LaPiano можна обрати напрямок до душі: фортепіано (класична, сучасна музика), скрипка (класична, сучасна музика), вокал (академічний, естрадний, джазовий), гітара (класична, акустична, електро, бас-гітара), саксофон (класичний, поп, джаз), кларнет (класичний, поп, джаз), сопілка, барабани.

Як відбуваються заняття

Учню пропонують гнучкий графік занять та індивідуальний підбір програми. Також у LaPiano можна відвідувати групові заняття, що дає можливість знайти друзів за інтересами.

У центрі існує дві форми навчання: підготовка до британських іспитів TCL та музикування для власного задоволення. 

Система оцінювання

Здобутки учнів оцінюють у вісім рівнів. Система надає можливість отримати офіційну атестацію після проходження кожного рівня. Також учні мають шанс здобути виконавські дипломи з музичної спеціальності: ATCL (Associate diploma), LTCL (Licentiate diploma ), FTCL (Fellowship diploma). Бали здібних учнів, які досягають шостого рівня та вище, реєструються в Національній Системі Оцінювання у Великобританії. Це стане додатковим плюсом при вступі до іншого навчального закладу.

Додаткові заняття

Зауважимо, що у LaPiano викладають англійську за професійним спрямуванням та для особистого розвитку. Також у закладі влаштовують заняття від «Школи лідерства» Rabbifox та психологині Дарини Самолюк. Мета цих занять – формування впевненості, підвищення самооцінки, наполегливості та відповідальності на сцені та у житті, становлення гармонійної особистості, робота над розвитком емоційного інтелекту, підвищення комунікативних навичок та вирішення конфліктів. 

«У нас відчинені двері кожному, хто не може без Музики, цінує Музику та живе нею!», – кажуть у La Piano.

Адреса: м. Луцьк, вул. Рівненська, 157,

тел.: (050) 172-26-08

@lapiano_school

@lapianoschool




Додати новий коментар