«Щоб око радувало»: мешканцям луцького будинку подарували яскравий мурал. ФОТО

30 Серпня 2021

Яскравим стінописом прикрасили фасад луцького житлового будинку на вул. Світлій, 1.

Такий подарунок мешканцям зробила будівельна компанія «Дім фасадів», яка зараз займається ремонтними роботами з утеплення будівлі.

«Проєкт хочемо закрити в цьому році. Мурал зробили, щоб людям вже радувало око, поки йде гучний ремонт», – каже керівник компанії Андрій Ковальчук.

Наразі команда завершує утеплення першого під'їзду п'ятиповерхівки.

Нагадаємо, будівельна компанія «Дім фасадів» шостий рік займається термомодернізацією житлових будинків у Луцьку та за його межами. Авторською «фішкою» компанії стало створення стінописів на фасадах утеплених будинків. Зокрема, яскраві мурали від БК «Дім фасадів» можна побачити на будинках за адресами вул. Софії Ковалевської, 23а та вул. Гулака-Артемовського, 15а.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЯКЩО ХОЧЕШ РУХАТИСЯ ВПЕРЕД, ТРЕБА БУТИ ДАЛЕКОГЛЯДНИМ», – ЛУЦЬКИЙ БІЗНЕСМЕН АНДРІЙ КОВАЛЬЧУК***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter