Що змінилося у екочистці «KIMS» за п'ять років. ФОТО, ВІДЕО

05 Травня 2021

Фото: Ірина КАБАНОВА

Нещодавно європейська екочистка «KIMS» у Луцьку відсвяткувала свій ювілей – п'ять років. Протягом цих років вони встигли завоювати довіру містян та врятувати тисячі улюблених речей своїх клієнтів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКА ЕКОЧИСТКА «KIMS» ЗДИВУВАЛА СЕНСАЦІЙНИМИ ЗМІНАМИ. ВІДЕО


У KIMS використовують новітні технології чистки одягу та видалення найскладніших плям, пропонують сенсаційну новинку – послугу озонування (бактеріальна та антивірусна обробка одягу, домашнього текстилю та взуття), водовідштовхуюче покриття одягу та взуття. Також там надають послуги професійного ремонту одягу та взуття, фарбування та реставрації шкіряних виробів, взуття.


«Таблоїд Волині» побував у хімчистці в центрі міста, а саме на проспекті Волі, 42, і розпитав у працівників, що там змінилося за п'ять років.

Діана, адміністраторка


Стаж: 3 роки

«Мені подобається ця робота тим, що ми допомагаємо нашим клієнтам. Багато людей йдуть в нашу екочистку зі своїми улюбленими речами, які вони хочуть врятувати. Коли ми це робимо, то бачимо усмішки, їх щасливий вигляд. Мене найбільше надихає те, що ми робимо важливу справу, яка є нелегкою.

Мені подобається також наш колектив. Сюди я йду, як на свято. Наш колектив – як велика дружня, трудолюбива сім'я».

Що змінилося: Ми постійно вдосконалюємося, не стоїмо на місці. У KIMS з'явилася екочистка одягу гіпоалергенними засобами. Ми постійно проводимо підвищення кваліфікації працівників, відвідуємо семінари та форуми в Україні та за кордоном, звідки привозимо нові знання та застосовуємо їх у себе на виробництві. Наша база клієнтів з 2016 року з 5 000 збільшилася до 35 000 клієнтів у Волинській та Рівненській областях.

Чому варто обрати KIMS: Нас варто вибрати, бо ми – про якість. Ми завоювали і відвоювали наше ім'я на ринку. Клієнти нас обирають, бо ми робимо свою роботу швидко, якісно та ефективно.


Юлія, директорка


Стаж: 5 років

Що змінилося за ці роки у KIMS: Змінилося все!

Отримавши потрібну базу знань у провідних спеціалістів компанії, ми почали самостійно працювати. Перш ніж нас допустили до роботи, ми проходили навчання. Спочатку було багато труднощів: нам було страшно підвести клієнтів. З перших днів KIMS у Луцьку ми намагалися робити свою роботу якісно та швидко.

Сьогодні ми пишаємося тим, чого ми досягли. За п'ять років ми добряче виросли, постійно підвищуючи свій кваліфікаційний рівень та якість роботи. Наша компанія значно скоротила термін виконання замовлень: від 10-ти днів ми почали видавати замовлення за два-три дні. Тепер у нас є і експрес-чистка за дві-три та за 24 години.

Минулого року наше підприємство вибороло перше місце у Національному бізнес-рейтингу в Україні серед суб'єктів господарювання у Волинській області.

Вкінці минулого року ми вибороли тендер серед хімчисток України на обслуговування мережі автозаправних комплексів «Окко».

Ми стараємося працювати і через інтернет. Нам надсилають речі на реставрацію з різних міст України. Для наших клієнтів доставка Новою Поштою абсолютно безкоштовна.

KIMS активно розвивається з кожним роком і відкриває пункти прийому у Рівненській області: Рівне, Вараш, також працює у Ковелі та Нововолинську.

Чому варто обрати KIMS: Ми – дуже мобільні. У нас є кур'єри, які можуть забрати та привезти одяг з будь-якого куточку міста. У нас безпечно, якісно та комфортно. Ми любимо та цінуємо наших клієнтів.

Нас обирають кращі компанії України, які довіряють нам роками, а саме: «Окко», «Торчин Продукт», «Забіяка», «СКФ Україна», «Модерн Експо», «Кромберг енд Шуберт» та інші.


Андрій, майстер з ремонту взуття


Стаж: чотири роки

«У своїй роботі мені подобається все. Я отримую задоволення від роботи руками»

Що змінилося за ці роки у KIMS: Побільшало клієнтів. Зараз у нас є стабільність.

Чому варто обрати KIMS: Якість у роботі, професіоналізм по максимуму, якісні матеріали та обладнання.


Тетяна, технологиня

«Я люблю допомагати людям рятувати їх улюблені речі».

Чому варто обрати KIMS: У нас передові технології, кращі працівники та професійні очисні засоби.


4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter