Луцька екочистка «KIMS» здивувала сенсаційними змінами. ВІДЕО

11 Вересня 2019

За чотири роки успішної роботи перша у Луцьку європейська екочистка «KIMS», що на проспекті Волі, 42, встигла завоювати довіру містян та залучити чимало постійних клієнтів.

Проте, не дивлячись на популярність, заклад відомої мережі продовжує активно розвиватися, підхоплюючи новітні тенденції. Так однією з основних місій компанії є екологічна відповідальність. Наприклад, минулого року «KIMS» запустив екопроект «Кімсни пакет» – всеукраїнську мережу зі збору поліетиленових відходів для їхньої подальшої утилізації.

На практиці реалізація проекту виглядає наступним чином: в кожному закладі мережі встановлюють спеціальну урну для збору поліетилену, після чого зібрані пакети відправляються на утилізацію або переробку. Закликаючи громадян до екологічної відповідальності, заклад пропонує приємну винагороду за зданий поліетилен: всі, хто здійснив внесок в покращення екології, отримують знижку 5% на послуги хімчистки.

А на початку серпня «KIMS» здивував сенсаційними змінами, впровадивши у роботу новітні еко-технології європейського зразка. Чим цікаве це нововведення – дізнавався «Таблоїд Волині».

Реалії сучасного світу диктують необхідність пошуків альтернативних, більш екологічних засобів хімічної чистки. Розвиваючись в цьому напрямку, у «KIMS» почали використовувати силіконовий розчинник «GreenEarth», який представляє собою сполуку на основі кремнію. Перекладаючи на просту мову, цей засіб – «розріджений» пісок, який має вигляд прозорої субстанції без запаху. Він абсолютно не токсичний та гіпоалергенний.

Основні переваги цього розчинника:

– відповідає всім екологічним вимогам;

– не має запаху;

– не впливає на барвники тканин;

– не псує фурнітуру та декор;

– виключає ймовірність усадки;

– не псує волокна тканини;

– надає тканині м’якості.

Ще одне нововведення, яке запровадила компанія «KIMS» – використання вуглеводного розчинника «Intense». Головні його переваги – бездоганний чистячий ефект і абсолютна екологічна безпечність. Також до безперечних переваг «Intense» можна віднести те, що:

– він абсорбує вологу, тому чудово справляється з водними забрудненнями;

– зберігає білий колір і не дає йому посіріти;

– забезпечує найделікатнішу чистку, зберігає колір та форму речей.

В рамках своєї екологічної спрямованості «KIMS» також впровадив у роботу «SENSENE» – розчинник на основі модифікованих спиртів. Він піддається біологічному розкладу, тому безпечний для людини та довкілля. Серед його переваг:

– висока здатність до розчинення та збереження яскравих кольорів;

– делікатна обробка тканини та полегшення прасування;

– приємний запах.

З нагоди сенсаційних нововведень «KIMS» підготував приємний подарунок для клієнтів – знижку 30% на послуги з використанням нових еко-технологій. акція діє до 20 вересня.

Нагадаємо, що, окрім чистки, «KIMS» пропонує широкий спектр послуг. Зокрема, у закладі можна здати в ремонт та відреставрувати улюблене взуття, а також полагодити одяг.

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter