Що варто встигнути у серпні: планер від «Таблоїда Волині»

03 Серпня 2020

Авторка: Юлія ДЗЬОБИК

Готові виконувати нові завдання, відкривати для себе цікаві заняття, прислухатися до себе та більше часу проводити із близькими?

«Таблоїд Волині» продовжує готувати для вас картки із маленькими завданнями на місяць! Традиційно включаємо сюди і звичні для всіх речі, і забуті з дитинства приємності, і несподівані поради із власного досвіду, які вважаємо вартими вашої уваги.

Поділитися із кимось плейлистом, побачити метеоритний дощ, скупатися вночі, приготувати нову страву та запросити на побачення самого себе – це та багато іншого радимо встигнути виконати у серпні. Не забувайте, що виконаними завданнями можна ділитися у соцмережах, чекати викликів від нас, влаштовувати челенджі самим та долучати друзів!

«Ніколи не пізно почати жити своє найкраще життя!» – гасло серпня від нашого видання.

Отож, ловіть завдання планера!































***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter