Красивий лайфхак: 5 скрабів для тіла, які можна приготувати вдома
Для того, аби доглядати за тілом, не обов'язково відвідувати салони краси
10 Грудня 2023
Успішно!
Майстриня з гриму та візажистка Ольга Схаб продовжує ділитися жіночими секретами на сторінках «Таблоїда Волині». Минулого разу вона розповіла про заборонені прийоми в макіяжі, які роблять жінок візуально старшими. А сьогодні читачки дізнаються, як алкоголь впливає на шкіру обличчя.
Майстриня з гриму та візажистка Ольга Схаб продовжує ділитися жіночими секретами на сторінках «Таблоїда Волині». Минулого разу вона розповіла про заборонені прийоми в макіяжі, які роблять жінок візуально старшими. А сьогодні читачки дізнаються, як алкоголь впливає на шкіру обличчя.
***
Ми відвідуємо косметологів, робимо безліч косметичних процедур, але головний секрет молодості шкіри завжди був у нас під носом. Варто лише перестати пити алкоголь, або значно скоротити його вживання. Адже алкоголь – це точно не еліксир молодості та здоров'я, а радше навпаки – головний ворог нашої шкіри.
Перший фактор – зневоднення. Алкоголь фактично виводить всю рідину зі шкіри, викликає сильну дегідратацію. Під впливом алкоголю рідина з клітин виходить у міжклітинний простір і накопичується в ньому, викликаючи ненависні набряки під очима. Також від дегідратації виникають зморшки, з якими ми виглядаємо на десять років старшими.
Ще один наслідок алкогольної дегідратації – зниження рівню вітаміну А, який є потужним антиоксидантом і відіграє ключову роль у виробництві колагену. Його нестача прискорює процес старіння шкіри. Простіше кажучи, знищуючи колаген, ви знищуєте свою молодість.
Другий фактор – запальні процеси. Алкоголь буквально спалює тканини нашого організму, викликає системне запалення шкіри та алергічну реакцію, яка своєю чергою викликає почервоніння шкіри. Ви ж помічали легкий рум'янець після кількох келихів? Якщо продовжувати вживати алкоголь протягом тривалого часу, від систематичного почервоніння обличчя вам вже нікуди не втекти.
Також алкоголь пошкоджує слизову оболонку підшлункової залози та печінки. У 20-річних алкоголь виводиться з організму приблизно через 3 години, а от у 40-річних це займає в середньому 33 години. Іншими словами, якщо вам 40 і ви випили в неділю, не пийте до вівторка. Втім, для того, щоб повністю оновити шкіру, потрібно близько 28 днів. Цей процес індивідуальний та, знову ж таки, залежить від віку. Тому, щоб побачити різницю в стані вашої шкіри, потрібно відмовитися від алкоголю принаймні на місяць. Після закінчення цього терміну ви відчуєте, що шкіра стала більш зволоженою та свіжою. Зведіть до мінімуму вживання алкоголю і пам'ятайте: чим менше алкогольних напоїв, тим менше шкоди для вашої шкіри.
Ще одна мудра порада: запивайте алкоголь звичайною водою. Це посилить сечогінний ефект і алкоголь швидше вийде з вашого організму. Цій пораді вже 2000 років, проте її чомусь мало хто застосовує, а даремно.
Якщо ви вирішили відмовитися від згубного напою, в мене є хороша новина: тіло, будь-які його органи, і в тому числі шкіра, мають здатність до швидкої регенерації. Скільки часу знадобиться на відновлення – залежить від того, як довго ви заподіювали шкоду своєму організму.
Хмм, думаю багато хто цього не знав.
11 Жовтня 2020, 19:38
Стаття супер, дуже інформативно))
11 Жовтня 2020, 19:40
Та ну, підбухані леді природно виглядають без зморшок. Зі злегка підпухлими контурами обличчя.
12 Жовтня 2020, 13:53
Дуже цікава стаття
11 Жовтня 2020, 19:36