Секрети луцької візажистки: через які б'юті-прийоми жінки виглядають старшими

03 Жовтня 2020

Цієї весни «Таблоїд Волині» познайомив читачів з візажисткою та майстринею з гриму Ольгою Схаб, яка розповіла про свою роботу в рамках рубрики «Професія крізь об'єктив».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРОФЕСІЯ КРІЗЬ ОБ’ЄКТИВ: ХУДОЖНИЦЯ ПО ГРИМУ ОЛЬГА СХАБ. ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні Ольга повертається на сторінки нашого видання з власним проєктом, в якому розкриватиме найцікавіші б'юті-секрети та ділитиметься корисними жіночими порадами.

Перший випуск візажистка присвятила прийомам у макіяжі, які роблять жінок візуально старшими.

***

Я не втомлююся повторювати, що макіяж слід робити з урахуванням форми обличчя, відтінку шкіри, кольору очей та волосся. Але, навіть якщо взяти до уваги всі ці фактори, все одно є ризик не отримати бажаного результату. Серйозно збільшують цей ризик б'юті-прийоми, які роблять жінок візуально старшими. Про деякі з них і піде мова в цій статті.

Обличчя

Консилер. Тональні засоби, без яких багато хто не уявляє щоденного макіяжу, теж можуть старити. Таке стається, якщо наносити їх надто товстим шаром. Консилера, до речі, це теж стосується. Перестаравшись з ним, можна отримати ефект маски, при цьому засіб може забитись в зморшки під очима, тим самим підкресливши їх.

Контуринг. Не лякайтеся, мова йде не про саму техніку в цілому, а тільки про агресивне контурування обличчя з дуже помітним затемненням вилиць. Це виглядає неприродно та позбавляє образ свіжості, а без цього виглядати молодо ніяк не вийде. Крім того, видимі сліди сухого скульптора обтяжують макіяж. Навіть правильне діагональне розтушування, яке повинне створювати ліфтинг-ефект, в цьому випадку дає зворотний результат.

Брови

Віку в макіяжі додають надто чітко виведені лінії брів, а також надмірно темно промальовані брови. Це робить погляд злим та суворим, а обличчя візуально товстішим.

Губи

В роботі з контуром губ є відразу декілька заборонених прийомів. По-перше, це надто сильно затемнений контур на подобі, як у 90-х. Сильно темний у порівнянні з помадою олівець для губ додає років десять. По-друге, розширення контуру губ, яке використовують, щоб створити враження об'єму. Такий ефект може непогано виглядати на фото, але в житті це додає віку.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter