Романтичні історії по-карабасівськи: як один вечір може змінити життя. ФОТО

14 Лютого 2019

Трапляється, що люди зустрічаються й закохуються, та завершена форма любові – це сім’я. Тож у броварні «Карабас Барабас» зібрали історії випадкових знайомств, які завершилися шлюбом.

Часто випадок може змінити усе наше життя: піти на концерт культового гурту, приєднатися до подруги, посміхнутися дівчині, а зрештою – знайти кохання усього життя. У броварні «Карабас Барабас» зібрали чотири романтичні історії знайомств, які опублікували у соціальних мережах з хештегом #КарабасЄднає.

Роман + Вікторія

Виявляється, що знайти кохання усього життя можна навіть перебуваючи на роботі. Так сталося з Романом Середою, який познайомився з майбутньою дружиною завдяки роботі у «Карабасі Барабасі».

«Я тоді працював барменом і побачив гарну дівчину, яка прямувала до виходу. Ви ж знаєте, в нас довга барна стійка. Я пройшов з одного кінця в інший та помахав їй, а вона послала повітряні поцілунки у відповідь», – згадує першу зустріч чоловік.

По завершенні зміни Роман з колегами вирішили розважитися і... біля одного з нічних клубів побачив її – Вікторію.

Зустрічалася пара близько року, а потім одружилися.

«Ми хотіли щось своє, і що не потребує багато вкладень», – каже Роман. Тож тепер разом з дружиною вони працюють в турагенції ANEX Tour. Вікторія безпосередньо спілкується з клієнтами, а її чоловік займається маркетингом та рекламою. Пара часто подорожує та з приємністю згадує першу зустріч у «Карабасі Барабасі».

Юрій + Людмила

Іноді, здавалося б, випадок може змінити усе життя. Так сталося й з Юрієм Стаднюком та Людмилою Монюк. Їхнє кохання зародилося на початку весни 2016 року, за рік хлопець зробив пропозицію, а влітку 2018 пара взяла шлюб.

Розпочалося усе в броварні «Карабас Барабас». Юрій відпочивав з компанією, а Людмила прийшла вже після опівночі, аби приєднатися до подруг.

«Юра просто до мене підійшов познайомитися, і ось – тепер він мій чоловік», – сміючись, розповідає жінка. Наразі пара живе в Києві.

Роман + Наталія

Як один вечір в Карабасі може завершитися... двома весіллями? Про свою історію розповіли Наталія та Роман Марчуки.

У 2016 році Наталія винаймала квартиру в Луцьку, і до неї підселили подругу.

«Показувала їй місто, й, звісно, ми поїхали в Карабас, одну з головних наших пам’яток», – жартує Наталія.

Це була субота, тобто, традиційна вечірка, тож у броварні було людно. Дівчата вирішили вийти подихати надвір, і ось дівчину зачепив хлопцеь, який проходив повз.

«Я попросила бути обережнішим, ми розговорилися втрьох, а тим часом підійшов ще один чоловік. Я й кажу, що такий симпатичний, а не знайомиться. Я думала, що сказала це тихо, але він почув і... підійшов», – зізнається Наталія. Звали її майбутнього чоловіка Романом...

«Ми запросили хлопців за наш столик, танцювали, жартували, і вони провели нас додому. До речі, цього року й подруга виходить заміж... За хлопця з яким ми познайомилися першим», - каже Наталія. Тіє ночі телефонами вони з Романом обмінялися, і вже на ранок він покликав її на прогулянку і каву.

«Я ввечері була на підборах, тому не асоціювала, що у нас така різниця у зрості. А коли вийшла з ним, то була здивована й почувалася трішки ніяково», – каже дівчина. Однак це не стало на зваді справжньому коханню. Прозустрічавшись півтора роки, пара одружилася й створила щасливу родину.

«Ми, до речі, до вас досить часто на побачення ходимо, адже тут зустрілися», – додає Наталія.Микола + Тетяна

Про те, як знайти свою долю грудневого вечора розповіла Тетяна Римар.

Вона, разом з сестрою та другом, завітала 13 грудня 2015 року на святкування першої річниці Карабасу, адже тоді виступав культовий гурт «Табула Раса».

«Ми танцювали, й мене зачепив якийсь хлопець, музика зупинилася, а він простягнув руку і сказав:«Микола», – розповідає жінка. Звісно, тоді, напевне, ніхто й не міг подумати, що вже за рік, у цей самий день, чоловік зробить пропозицію руки і серця.

Після знайомства у броварні розпочалася конкурсна програма, тож Тетяна та Микола потрапили в центр уваги.

«Я пам’ятаю, що треба було поїти його пивом з ложечки. Тоді ми виграли сертифікат на напої, і я пішла до свого столика. Однак уже за трохи прийшов Микола з пивом, і сказав, що як виграли разом, то потрібно й поділитися», – згадує тепер уже щаслива дружина.

Однак, пара почала зустрічатися не того ж вечора. Вони обмінялися телефонами, Тетяна привітала нового знайомого з днем Ангела, однак... він не відповів, а вийшов на зв’язок лише у Новорічну ніч. На Василя пара вперше пішла у театр. А 13 грудня 2016 року Микола освідчився дівчині.

Зараз щаслива родина виховує сина й з приємністю згадує ту першу зустріч у «Карабасі Барабасі».

***
До слова, у п’ятницю, 15 лютого, в броварні «Карабас Барабас» відбудеться вечірка до свята усіх закоханих. Тож у кого вільне серце – це прекрасна нагода зустріти свою половинку, адже один випадок може змінити усе!

6
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter