Успішно!

Рок-н-рол та волонтерство: у Луцьку відбувся незвичний байкерський зліт. ФОТО

Раптовий дощ, який накрив місто 18 серпня, не завадив відбутися незвичному байкерському злету. В цей день на площі перед луцьким РАЦСом місцеві власники «залізних коней» зустрілися з родиною ГО «Кольорова капустинка», аби влаштувати свято для дітей з ДЦП.

Текст: Аліна ХОЛБАН
Фото: Юлія КОЦЮБА

«Не каміння ж з неба падає», – посміхається до мене колоритний байкер, коли я кажу про несприятливу погоду. Раптовий дощ, який накрив місто 18 серпня, не завадив відбутися незвичному байкерському злету. В цей день на площі перед луцьким РАЦСом місцеві власники «залізних коней» зустрілися з великою родиною ГО «Кольорова капустинка», аби влаштувати свято для дітей з ДЦП. 

Під час події малеча мала можливість зблизька роздивитися ефектний транспорт та навіть посидіти за кермом мотоциклів, а дорослі – трохи змінити стереотипне уявлення про агресивних «кіношних» байкерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ХТО В «КОЛЬОРОВІЙ КАПУСТИНЦІ» ЖИВЕ, АБО 8 ІСТОРІЙ, ЯКІ ЗМІНЯТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ


«Ми хочемо, щоб діти не боялися та мали уявлення про те, хто ми такі. Також ми прагнемо, щоб вони почувалися такими, як всі та вірили у свої можливості», – каже організатор події Михайло Коваль, відомий в байкерських колах як Бурий.

Його ідею зробити добру справу підтримали не лише поодинокі байкери, але й найбільші клуби – Western Bikers MC, Lions MC та «Мото Луцьк».

«Колись, гуляючи неосяжними просторами інтернету, я зайшов на сторінку до своєї знайомої, де побачив статтю про "Кольорову капустинку". Почитавши про них, одразу захотілося зробити для дітей якесь свято», – розповідає Бурий.

2

За його словами, подібна ініціатива – не перша для луцьких байкерів: вони регулярно влаштовують волонтерські заходи для малечі та часто навідуються до дитячих будинків.

«Це руйнує стереотипи. Люди більше спілкуються з нами, менше бояться, звикають до нас, – каже Шаолінь, представник молодого байкерського клубу Whitchers. – Таким чином ми нагадуємо, що ми є на дорогах, і що ми можемо спілкуватися з дітьми та бути "няшками". Раніше, коли таких заходів не було, всі думали, що байкери – це якісь бандити. Насправді все не зовсім так, як показують у фільмах», – запевняє лучанин. 

Такої ж думки дотримуються і мами ГО «Кольорова капустинка», які були приємно вражені такою ініціативою.

«Думаю, ця подія викликає захоплення не тільки в дітей, а й в дорослих. Ми очікуємо на гарний настрій та яскраві враження, – каже засновниця громадської організації Іванна Соха. – Для Данила це чудова подія, не очікувала, що він так гарно сидітиме на мотоциклі, як на коні!», – додає матуся.

Як у Луцьку відбувся волонтерський байкерський злет – дивіться на фото «Таблоїда Волині».

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

Коментарі

Лучанин:

Гарне свято зробили!!!!

19 Серпня 2020, 21:04

Джек Деніелс:

Оце респект чувакам! Оце молодці!!!

19 Серпня 2020, 23:27

Додати новий коментар