«Ріал, до мурашок, шарите?», – луцька співачка про те, як «чілила» з випускниками

02 Липня 2021

Відома луцька співачка Галина Конах розповіла про кумедний епізод з нещодавнього виступу перед випускниками школи.

Допис вона опублікувала на своїй фейсбук-сторінці.

«Мій випускний припав, акурат, на той рік, коли мама Моргернштерна, таки, припинила прийом оральних контрацептивів (чим це закінчилося – ви й самі в курсі)...

... вчора ж мала нагоду заспівати тим, у кого життя ще попереду. Класна атмосфера, прекрасні молоді люди – випускники 2021.

Завершую виступ, фінальна промова й (чого мене нечиста смикнула) – починаю розмовляти молодіжним сленгом (дяка моїм учням за поповнення словесного запасу). Кажу: "Друзі, хоча ми з вами зараз й на одному "вайбі", та, мабуть, досить "крінжово" танцювати під спів «жіночки», котра для вас виглядає, як для мене Степан Гіга у вісімнадцять, й я добре розумію, що ваша класна керівник Мирослава Анатоліївна просто "зашипперила" мене з вами, але ...", – далі пішла, звична мені, словесна патетика й тд. Тут чую, за спиною, тоном, майже, зойку, як одинадцятикласник, з досадою, промовляє: "Я шо, такиииииий старииииий?", й гримаса болю застигла на його обличчі.

Тлумачу: хлопцю й на думку не спало, що особа, старша від нього, приблизно, на чверть століття, – може бути такою "прошареною". Він вважав, що даний сленг належить лише їхньому поколінню, а раз я, "на ізі" "юзаю" їхній соціолект – то тут шота не то.

"Бро, все то, я просто підготувалася! Не завжди є нагода "почіллити" з такими класними людьми, тому не варто "агрити" й вносити мене в "чс". Це – "жиза"! »

І тут я можу "флексити" до безкінечності, та на цьому місці напишу, коротке, "дякую"!
Ви повернули мене у мій власний випускний!
"Ріал", до мурашок, "шарите"?», – розповіла Галина Конах.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter