• банер чікос

Рейтинг найпопулярніших місць для селфі на фудкорті Grand Central Food Terminal

07 Січня 2021

Ми вирішили сформувати для вас рейтинг найкращих селфі-місць на фудкорті Grand Central Food Terminal на 4 поверсі РЦ «Промінь».

Першим в рейтингу стоїть наша неймовірна відкрита тераса фудкорту. Адже тут одне з найкращих місць для зустрічі заходу сонця в нашому місті Луцьку.

Нагадаємо, що фудкорт Grand Central Food Terminal – це невимушена та дружня атмосфера, що панує тут щодня з 8 ранку. Тут звучить чарівна музика, смачно пахне свіжоприготовленою кавою.

Другою в рейтингу стоїть міні-копія квартири Моніки з відомого серіалу «F.R.I.E.N.D.S». Тут можна відпочити як у великій компанії шумно і весело, а можна організувати романтичний вечір і побути разом. Великий асортимент страв та напоїв від Ring Cafe зробить вечір смачним та незабутнім.

Третім місцем для селфі – це місце поряд із Lemongrass, а саме накидана «купа» бочок. Тут можна зробити незвичайне селфі.

Четвертою в рейтингу стоїть розмальована стіна, що навпроти входу у вбиральні. Ось де будуть стильні та нестандартні фото.

А ще є п’ята і шоста і сьома сходинка рейтингу але ви прийдіть і визначте їх самі. Можливо у вас буде інший рейтинг місць для селфі на Grand Central Food Terminal.

Фудкорт Grand Central Food Terminal – місце де одноманітність вам не загрожує.

Чекаємо на вас: проспект президента Грушевського, РЦ «Промінь», 4 поверх.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter