РанОК: побутові речі, через які найчастіше сваряться пари

20 Травня 2019

У всіх людей, що живуть разом, час від часу виникають конфлікти через побутові питання. на саті «Тут цікаво» вирішили розповісти, через що пари сваряться найбільше.

–Температура. Чудово, коли обоє люблять приблизно однакову температуру в приміщенні. Складніше, коли один обожнює тепло і постійно норовить включити обігрівач, а другий тільки і чекає, щоб відкрити вікно. Комусь точно доведеться терпіти дискомфорт.

– Розкидані речі. Навіть якщо всі в родині далеко не чистюлі та акуратисти, важко залишатися спокійним, коли спотикаєшся об шкарпетки чи гребінець.

– Будильник. Уявіть ситуацію: ви хочете з ранку поспати, а ваша друга половинка поспішає на роботу, але ніяк не може прокинутися і постійно переставляє будильник. В результаті ніхто добре не спить.

– З'їдені ласощі. Залишити з вечора шматочок тортика, а з ранку не виявити його в холодильнику - вельми поширена ситуація!

– Смартфон під час приймання їжі. У сучасному світі гаджети – невіддільна частина нашого існування. Але як же дратує, коли друга половинка за сніданком або вечерею утикається в телефон!

– Вкрадений шматочок. З чужої тарілки завжди безумовно смачніше. Але це не привід «красти» їжу!

– Порожня сковорідка в холодильнику. Звичайно, адже можна почекати, поки посуд сам прийде в раковину і сам помиється. Але куди простіше уникати конфлікту і хоча б прибирати порожній посуд в раковину.

– Тюбик пасти. Хтось видавлює зубну пасту зверху вниз, а хтось - хаотично. Чим не привід для конфлікту?

– Кришка унітазу. Так, скільки сімей сварилися через неопущену кришку.

– Туалетний папір. Тут є цілих дві причини для конфлікту. По-перше, відсутність нового рулону або невикинута втулка. І це в найбільш невідповідний момент! По-друге, неправильно повішений папір. Тут точно у кожного свої переваги.

– Неприбране волосся в зливі. А потім ще скарги на забиту ванну.

– Нігті на підлозі або на столі. Навіть якщо ви дуже близькі, не варто залишати шматочки себе повсюди.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter