РанОК: фото домашніх тварин з незвичного ракурсу

04 Квітня 2019

Скляний стіл, незвичайний ракурс, контрастне світло. Все почалося кілька років тому, коли литовський фотограф Андріус Бурба випадково побачив фотознімок кота, зроблений з-під скляного столу. Про це пише Сameralabs.

Фотографа захопив кумедний вигляд тварини, і він захотів зробити серію подібних кадрів на професійному рівні.

Але де взяти таку кількість тваринок? Відповідь на це питання Андріус знайшов на Міжнародній виставці кішок, що проходила у Вільнюсі. Ідея набула реальних обрисів і вилилася в цікаву фотосесію Under-Cats.
Кішки – тварини з характером. Тому до різноманітності порід, представлених на виставці, додалася індивідуальність чотириногих фотомоделей. Несподівано серія знімків виявилася дуже популярною. У 2016 році вони були опубліковані німецьким виданням «Riva» окремою книжкою. Ідея вимагала подальшої реалізації.

Так народився чудовий жанр анімалістичної фотографії, а проект «Погляд знизу» (Underlook) отримав невичерпні можливості для свого розвитку. Сьогодні він включає сотні фотографій, знятих через скляну поверхню столу.Андріус не обмежився фотозйомкою кішок і собак. Його фотомоделями стали коні, а також набагато більш екзотичні представники тваринного світу: комахи, змії, кролики та їжаки. Незвичайні фотографії опубліковані в серії фотоальбомів. Крім того, Андріус вирішив створити серію сувенірів, наприклад, календарів із зображеннями тварин, знятих з-під скляного столу.

Андріус Бурба тепер має свій власний бренд, який використовується у виробництві одягу і друкованої продукції. З'явилося навіть велика кількість бажаючих зафіксувати своїх домашніх улюбленців в такому незвичайному ракурсі: в стилі Underlook. Замовити таку фотосесію можна, оформивши заявку на сайті Андріуса Бурби.

У цьому незвичному ракурсі тварини виглядають по-різному: хтось зворушливо і беззахисно, хтось, навпаки, романтично і натхненно. Зрозумілим є одне: всі фотомоделі виглядають дуже мальовничо і нетривіально. А деякі тварини навіть нагадують людини. На думку самого Андріуса, всі фотографії незвичні і цікаві.

Для фотографа важливий момент подиву, в якому перебувають глядачі, дивлячись на його роботи: «Найцікавіше – побачити, як люди дивуються, коли бачать фотографії тварин в стилі Underlook».

Фотографією Андріус почав займатися 10 років тому: «Я завжди намагався робити те, що мені подобається. Початківцям фотографам я можу дати пораду: будьте креативні, не бійтеся пробувати дурні речі. Можливо, не відразу, але вони увінчаються успіхом. І ще: працюйте якісно - постарайтеся цьому навчитися».


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter