Успішно!

біхелсі

РанОК: 10 чуттєвих світлин чоловіків, які плачуть

Молода, але вже багатообіцяюча фотографка Мод Фернхоут з Голландії присвятила свою роботу дещо незвичайній темі, яку рідко обговорюють, – чи можна чоловікам плакати.

Молода, але вже багатообіцяюча фотографка Мод Фернхоут з Голландії присвятила свою роботу дещо незвичайній темі, яку рідко обговорюють, – чи можна чоловікам плакати. Для 19-річної студентки факультету мистецтв та гуманітарних наук Утрехтського університету фотографія завжди була способом виразити себе і повідати про свою думку, допомогти іншим людям зробити те ж саме, розкритися перед всім світом, – розповідає Big Picture.

«Будь чоловіком!» – цю фразу ми чуємо з самого дитинства, якщо адресовану не нам, то хлопчикам-друзям, братам і просто дітям, що проходять повз нас по вулиці. Цю фразу повторюють своїм синам мужчини, оскільки і їм з раннього віку говорили так батьки. Бути справжнім чоловіком означає пригнічувати в собі емоції, поводити себе так, ніби їх немає. Яскравий приклад – чоловіки не повинні плакати, навіть у дитинстві.

Мод Фернхоут розповіла у описі свого проекту: «Я вважаю, що проявляти емоції та бути таким чином відвертим з оточуючими тебе людьми – це свідчення внутрішньої сили, а зовсім не слабкості». Моделями для фотосесії стали однокурсники дівчини.

Джоб, 18 років: «Я не вважаю сльози проявом слабкості. Якщо я плачу, значить, я розумію свої емоції, я можу рухатись вперед. Це робить мене сильнішим».

Щоб домогтись від своїх моделей сліз, Мод ставила сумні пісні та показувала світлини, розпитувала про минуле, в якому у кожного з нас є сумні моменти.

Мілош, 20 років: «Вода очищує тіло, а сльози – душу».

Тобіас, 18 років: «Люди звикли до стереотипу, що сльози – це єдиний спосіб висловити сум. Особисто я ніколи не вважав, що плакати для чоловіка – щось сороміцьке або що це якась проблема, поки не взяв участь в цій фотосесії».

Франко, 19 років: «Будь-яка людина має право на сльози, чи то чоловік, чи жінка».

Кевін, 19 років: «Світ наповнений сумом, болем і радістю. Добре, що у людей є можливість показувати емоції».

Бакмінстер, 20 років: «Щоразу, коли я плачу, я посміхаюсь після опісля, тому що усвідомлюю, що нам, людям, подаровані справжні емоції».

Джип, 20 років: «Сльози – це одна зі здібностей, які відрізняють нас від тварин. Як не дивно, нам доводиться пригнічувати нашу природу, щоб не виділятися у суспільстві».

Гіджс, 19 років: «Сльози є одним із найкрасивіших проявів, на які ми здатні, так що не бійтесь плакати».

Арфор, 19 років: «Хтось сміється, хтось плаче. Що поганого в тому, що людина робить те, що природнє».

Моріц, 19 років: «Сльози – це не прояв слабкості, а прийняття тих емоцій, які ти відчуваєш. Для мене це ознака сили, сміливості».

Додати новий коментар