Про що розповіла відома продюсерка на медіа-форумі у Луцьку

15 Грудня 2018

Українська репортерка, редакторка, генеральна продюсерка «Громадського телебачення» та телеканалу «Ukraine Today» Тетяна Пушнова виступила на West Media Forum у Луцьку.

Захід розпочався вранці 15 грудня в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків.

Для West Media Forum Тетяна розповіла про важливість для нішевих медіа вивчати та знати свою аудиторію.

«Таблоїд Волині» записав кілька тез із виступу спікерки «Аудиторія нішевого медіа: як написати її портрет і не помилитися»:

Окрім переваг, нішевізація медіа має й свої ризики. Потрібно про це знати.

***
Журналістика з одного боку – про креатив, про мистецтво, про вектори розвитку, а з іншого – це майстерність.

***
Аудиторію потрібно вивчати. Зберіться редакцією і подумайте, що насправді хоче ваша аудиторія. Чому вона заходить на сайт (чи інший ресурс), що вона хоче там знайти.

***
На основі, наприклад, гугл-аналітики, потрібно написати портрет своєї аудиторії: освіта, сімейний стан, інтереси, тощо.

***
Після того, коли ви знатимете свою аудиторію, дасте їй ім’я, ви не зможете її не зрозуміти та поважати.

Також пані Пушнова пояснила, що не варто боротися з нелояльною аудиторію та «хейтерами», їх потрібно поважати, а ще – ігнорувати.

Довідка. Що варто знати про Тетяну Пушнову.

Починала свою діяльність на «5-у каналі». Випускала в ефір ток-шоу «Майдан з Данилом Яневським». Працювала репортеркою, зокрема, висвітлювала військовий конфлікт в Грузії в серпні 2008 року, Брала участь у створенні та випускала новини на телеканалі ТВі.

З 2010 року працювала в групі компаній «1+1 Медіа», де переформатувала нічний випуск ТСН, створила Перший український телевізійний таблоїд «ТСН.Особливе» і з вересня 2011 року очолила редакцію ТСН на телеканалі «1+1» – на посаді шеф-редакторки ТСН пропрацювала три роки.

Улітку 2014 року Пушнова запустила та очолила перший український англомовний інформаційний Телеканал «Ukraine Today». Після його закриття стала генеральною продюсеркою «Громадського телебачення».

Є авторкою книги «Євромайдан очима ТСН» про роботу журналістів Телевізійної служби новин під час подій зими 2013-2014 років.

Тренерка з журналістики, комунікаційних стратегій, навичок роботи в ефірі.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter