Правила вибору парфумерії для різних випадків: поради для волинянок

18 Грудня 2018

Протягом своєї багаторічної історії парфуми виконували різні задачі: використовувались як засіб зваблення, маскували неприємні запахи та навіть застосовувались у магічних ритуалах.

Сьогодні вони є витонченою прикрасою, яка викликає особливі почуття та приємні емоції, але їх вибір часто буває непростим.

Деякі жінки керуються при цьому двома принципами – чим дорожче, тим краще, а ще аромат повинен бути дуже насиченим. Але правила змінюються і тепер парфуми носять як одяг, тобто обирають відповідно до обставин, в яких вони будуть використовуватись.

Приміряємо аромат, як одяг

Обираючи гардероб, ми маємо керуватися загальноприйнятими нормами. На роботі – стриманий стиль, а для особливих випадків теж є свої обмеження. Наприклад, на співбесіду не можна одягати довгі сукні, на батьківських зборах не доречними будуть блискучі прозорі блузки, а на перше побачення не варто приходити в яскраво червоному. Так і з ароматами – підбираються відповідно події, в якій ви берете участь.

Сучасна жінка має на своєму туалетному столику в середньому 3-5 варіантів. Купуючи парфуми, ми не замислюємось над тим, в яких випадках ми будемо їх застосовувати.

Поради консультантів сайту Мakeup.com.ua допоможуть обрати саме той варіант, який буде доречним в конкретних умовах.

Доречний вибір до будь-якої події

Правила етикету вимагають використання різних ароматів в життєвих обставинах:

- Дрес-код, повсякденний образ. Парфумерія повинна бути ненав'язливою та досить м'якою. Виняток можливий тільки для представників творчих професій. Краще обирати свіжі, стримані варіанти, які спокійно сприймаються оточуючими та не відволікають вас та колег від роботи.

- Побачення. Тут багато залежить від характеру ваших стосунків та від того, скільки ви знайомі. На перших зустрічах не варто приголомшувати партнера гучним звучанням та важким шлейфом – додавайте чутливість поступово.

- Святкова подія. Важливо враховувати мету заходу та місце його проведення. Чим більше приміщення, тим яскравіший варіант можна обрати, а але є виняток – відвідування театру, творчого вечора, дитячого свята.

- Вечеря в ресторані. Головне, щоб парфум не звучав голосніше, ніж аромати їжі. У таких випадках підійдуть варіанти, що мають ноти спецій – кориці, ванілі, перцю, гвоздики.

- Подорожі. Стилісти та лікарі рекомендують відмовитись від парфумів під час перебування в поїзді або літаку. Обмежений простір в купі з яскравими ароматами часто викликає в алергіків та осіб з підвищеною чутливістю набряки, головний біль, роздратування.

- Спорт. Під час великих навантажень, щоб замаскувати неприємний запах поту, рекомендують використовувати нескладні композиції, бажано с домінуванням цитрусових нот.

Образ сучасної жінки складається з правильно підібраних одягу, парфумів, взуття та аксесуарів. У цьому переліку аромат є важливим акцентом, який посилить вашу привабливість та додасть впевненості в собі.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter