Працівники VolWest Group відсвяткували день народження компанії в театрі. ФОТО

14 Жовтня 2020

Текст: Анна КАРПЮК

Фото: Ірина КАБАНОВА

Працівники компанії VolWest Group відсвяткували 28-й день народження у Волинському обласному драмтеатрі.

У вівторок, 13 жовтня вони дивилися виставу-комедію «Коханий нелюб», інформує «Район.Луцьк».

Перед виставою виступив генеральний директор VolWest Group Роман Корсак.

«Нам 28 років. Ми запалюємо зорі нових ідей і робимо цей світ щасливішим, починаючи з нашого маленького Луцька й до країн всього світу. Дуже радий, що в нас така сильна й потужна команда. Горджуся вами. Всім бажаю подальшого особистісного й професійного розвитку, бажаю, щоб вам було в задоволення працювати. Нам усім бажаю теж розвиватися, творити нові бізнеси», – зазначив Роман Корсак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОФІС ЯК МУЗЕЙ: У VOLWEST GROUP ПРИКРАСИЛИ РОБОЧІ МІСЦЯ КАРТИНАМИ УКРАЇНСЬКИХ ХУДОЖНИКІВ. ФОТО

Окрім того, перед переглядом вистави, презентували кілька стартапів компанії. Зокрема, розповіли про приватну школу IT STEP SCHOOL, Центр медичних інновацій, клініку сімейної медицини BEHEALTHY та проєктний інститут.

Керівниця, співвласниця, кураторка першої ліцензійної загальноосвітньої приватної школи в Луцьку IT STEP SCHOOL Інна Кондратюк від імені своєї команди привітала компанію з днем народження і розповіла, звідки виникла ідея про школу майбутнього.

Вона розповіла, що сьогодні всі країни світу переглядають питання освіти. Найбільше, що цікавить соціум, – чого має навчити школа, який відсоток знань, які дає школа, в майбутньому є прикладними, тобто, такими, які можна використовувати в житті.

«Цим питанням задалися й ми. І прийшли до висновку, що в першу чергу школа сьогодні має навчити людину бути щасливою. Щастя – це філософське поняття. Але основні аспекти – це можливість реалізуватися в світі, можливість налагодити комфортні стосунки з навколишнім світом, жити у свободі без меж і кордонів, жити на повну і отримувати насолоду. Тому головне завдання, яке стоїть перед нами – це навчити дитину бути щасливою», – зауважила Інна Кондратюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З ШАГОМ В ШКОЛУ: ХТО І НАВІЩО ВІДКРИВ У ЛУЦЬКУ НОВИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Це ліцензована приватна школа, яка дає своїм випускникам атестат про загальну середню освіту. Кожна дитина має свій комп’ютер, планшет, VR-окуляри. У школі кожен предмет інтегрують через ІТ.

«Ми кожен предмет інтегруємо через ІТ. У нас діти не роблять домашок, цю функцію ми взяли на себе, аби батьки проводили час вдома з дітьми, а не витрачали його на домашні завдання. Запрошуємо вас на екскурсію, і приводьте дітей навчатися до нас», – додала Інна Кондратюк.

Куратор проєкту «Укрмашпромпроєкт» Олег Рабочаускас теж розповів про підприємство.

Укрмашпромпроєкт – організація з багаторічним досвідом, яку заснували в 1971 році. Спочатку була маленькою групою, а потім переросла у великий інститут, потім знову – маленька група. Місяць тому вона стала частинкою великої компанії VolWest Group.

«Тепер з маленької групи треба знову зробити щось велике. Ми готові проєктувати, а ви готові будувати? Я запрошую вас до команди», – наголосив Олег Рабочаускас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ГРОШІ – ЦЕ ЄДИНА МОВА, ЯКУ РОЗУМІЮТЬ БУДІВЕЛЬНИКИ», – АНАТОЛІЙ РАБОЧАУСКАС

До слова також запросили кураторів проєкту «Технопарк», Центру медичних інновацій Дмитра Гаврилова та Тетяну Репницьку.

Дмитро Гаврилов зазначив, що є чіткий план, як на базі «Адреналін Сіті» зробити Технопарк, Центр медичних інновацій. Як за допомогою екосистеми «Адреналіну», коворкінгу, майданчиків, різноманітних лабораторій, університетів, лікарень, тобто, наших партнерів, реалізувати цю амбітну ціль.

«Стартапи, які до нас звертатимуться, ми розкручуватимемо, залучатимемо кошти і запускатимемо їх, так би мовити, в космос. Хто хоче долучитися до нас, має ідеї, підприємницький дух і хоче допомогти людству, ми запрошуємо до нашої команди», – пояснив Дмитро Гаврилов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ: ДИРЕКТОРКА «АДРЕНАЛІН СІТІ» РОЗПОВІЛА, ЩО ЗМІНИЛОСЯ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН

«Ми вчимося сьогодні і розпочинаємо пошук стартапів. Технопарк – це буде місце, яке навчає, надихає, яке просто забирає межі можливостей, межі вашої свідомості. Стейкхолдерами в межах цього проєкту будуть, так би мовити, чотири кити: освіта, медицина, влада і бізнес. Я вітаю компанію і радію, що всі 17 бізнесів і всі тисячі людей говорять тут однією мовою, і ми всі драйвери, і бажаю вам не зупинятися», – зауважила Тетяна Репницька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЯКІСНЕ НАВЧАННЯ ЗАВЖДИ МАТИМЕ ПОПИТ», – ДИРЕКТОРКА PMBA ТЕТЯНА РЕПНИЦЬКА

Головний лікар клініки сімейної медицини «BEHEALTHY» Іван Гусак поділився з присутніми, що їхня ідея народилася швидко, розвивається бурхливо.

«Рухаємося не зважаючи на перешкоди, сподіваємося на успіх. Сьогодні ступінь довіри до медицини доволі непростий. Ми прекрасно розуміємо, що бізнес дуже специфічний. Ми будемо для кожного, хто до нас звертатиметься, доброю звісткою, адже ми хочемо бути клінікою доброї звістки. Я особисто хочу бути лікарем доброї звістки, який буде нівелювати, як мінімум, а потім вирішувати всі ваші питання», – пояснив Іван Гусак.

Після презентацій стартапів, всі присутні насолоджувалися комедією на дві дії «Коханий нелюб». Це весела і повчальна історія про графа, який вирішив здихатися своєї небажаної нареченої, одразу заінтригувала непередбачуваним сюжетом.

















5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter