«Політех» кольору індиго: новий стиль волинського вишу. ФОТО

14 Березня 2020

У Луцькому національному технічному університеті запустили ребрендинг. Відтепер головним кольором навчального закладу стає індиго, а новий логотип символізує не тільки сам університет, але і Луцьк та Волинь. Які зміни приніс ребрендинг луцькому «політеху» – «Таблоїд Волині» дізнався під час презентації у виші.

За словами проректорки з науково-педагогічної роботи Олени Ковальчук, робота над створенням ребрендингу почалася ще у 2018 році, коли університет виграв проєкт Британської ради. Над проєктом працювала велика команда, до якої увійшли студенти, викладачі, проектна група і кожен давав свої пропозиції та ініціативи. Була створена відбіркова комісія, за участі зовнішніх і внутрішніх експертів, представників ІТ та дизайнерських компаній.

Завідувачка кафедри менеджменту Наталія Вавдіюк зазначила, що реалізація проєкту включала в себе опитування першокурсників та старшокурсників. Загалом у процесі задіяли більше 70% студентів Луцького НТУ, які поділилися своїм баченням нового іміджу університету.

Обраний для логотипу колір індиго – це знак вишуканості, креативності, неповторності.


«Я надіюсь, що сьогодні наш університет саме таким і є. Ми будемо намагатися усіх в цьому переконати. Тому ми розробили новий логотип, але залишили нашу довгу історію», – каже ректор вишу Петро Савчук.

Автором нового логотипу став студент кафедри дизайну Дмитро Березюк.

«В нас було завдання створити логотип нашого університету і я вирішив взяти за основу те, що може пов’язувати Луцьк, Волинь та Луцький НТУ між собою. На роботі можна побачити геральдичний герб Волині, символіку нинішнього промоційного логотипу міста Луцька, тобто ключ та вежу замка Любарта», – розповідає Дмитро.

Під час презенації були представлені друкована та сувенірна продукція – блокноти, сумки, кружки та навіть флешки. Також журналістам показали проєкт брендбуку університету. У майбутньому в Луцькому НТУ планують розробляти модель створення екопродукції та відкрити сувенірний магазин.

«Це надзвичайно важливий захід для області, міста і для нас. Те, що ми сьогодні презентуємо – це Волинь, це справжня перспективна, креативна і конкурентна Україна. Те, що ми зробили, не соромно показати і порівняти із провідними університетами світу: з Великобританією, Шотландією, Португалією, Швецією. Ми рухаємося до касти елітних успішних університетів і досі не мали знакових брендових креативних складових, що показують не лише рівень нашого випускника, але й рівень презентабельності ЗВО в цілому», – зазначив Петро Савчук.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу[email protected]

0

Читати ще

Коментарі

Айрін

Круто!!! Так тримати!!!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter