Покупці гіпермаркету «Там Там» повернулися з незабутньої подорожі у Домінікану. ФОТО 

26 Грудня 2018

Напередодні Нового року, 12 грудня, гіпермаркет «Там Там» відправив шістьох щасливих переможців розіграшу в незабутню подорож.

Тетяна та Дмитро Бочарови, Іванна та Сергій Васильківські, Лариса та Геннадій Гетманчуки провели аж 10 днів у п’ятизірковому готелі «Be Live Collection Punta Cana» з обслуговуванням за системою «все включено». Готель розташований серед тропічного саду на пляжі Кабеса-де-Торо на узбережжі Атлантичного океану. У розпорядженні гостей курортного готелю – дев'ять басейнів. Щовечора у готелі організовуються різноманітні розважальні заходи та шоу.

«Кажуть, напередодні Нового року трапляються дива. Дійсно, якщо віриш, – диво трапляється. Наше диво допоміг здійснити гіпермаркет «Там Там». Придбавши продуктів додому, виграли поїздку в Домінікану. В таке мало хто може повірити, але фортуна посміхається тим, хто вірить в удачу. Ми дуже дякуємо дирекції гіпермаркету за такий новорічний подарунок, за найяскравіший, незабутній Новий рік. Бажаємо Вам процвітання, збільшення покупців, успішного розвитку», – додали щасливі переможці.

В свою чергу керівництво гіпермаркету «Там Там» запевнило, що і надалі тішитиме своїх покупців чудовими розіграшами та вигідними пропозиціями, а також подякувало переможцям за яскраві, радісні світлини з сонячної Домінікани.





0

Читати ще

Коментарі

A.C.A.B.

LOL!!!!!!! Цей розіграш відбувався серед працівників сбуууууууууууууу?????????

Хах

От тільки не треба заздрити! Краще вірте в свою мрію!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter