PLAYLIST: ТОП-5 пісень від луцького гурту Bort Brothers Band. ВІДЕО

31 Січня 2022

Всі, чиї юність та молодість прийшлися на буремні 90-ті у Луцьку, безперечно пам'ятають гурт «Всім за борт» та його фронтмена, відомого місцевого «рок-н-рольщика» Олександра Бортнікова.

У (не менш буремному) 2020 році музикант здивував поверненням на сцену з новим проєктом під назвою Bort Brothers Band. За словами Бортнікова, «це не гурт, не проста спроба "засвітити" когось одного, а цілеспрямований намір проявити величезний пласт мистецької творчості, в першу чергу нашого рідного Луцька. Це формування нового простору братського творчого середовища, яке дасть змогу відродити атмосферу не попси, а вічної альтернативи».

Фронтмен здивував не лише сценічним відродженням, а й новим авторським звучанням – м'якшим, ліричнішим, філософським.

Сьогодні у рубриці PLAYLIST пропонуємо відволіктися від буденних справ і подумати про справжнє та вічне, слухаючи ТОП-5 композицій Bort Brothers Band.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: PLAYLIST: ТОП-6 НАЙГАРЯЧІШИХ КОМПОЗИЦІЙ ДЛЯ ПРИВАТНОГО ТАНЦЮ ВІД АННИ РЕКРЕТЮК. ВІДЕО

«Растафарай»«Хто ти..?»«Колискова»«Творчим»«Запитаю»

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter