Успішно!

PLAYLIST: ТОП-6 найгарячіших композицій для приватного танцю від Анни Рекретюк. ВІДЕО

Не за горами День святого Валентина, а значить всі закохані шукатимуть, як же ж вразити свої половинки.

Не за горами День святого Валентина, а значить всі закохані шукатимуть, як же ж вразити свої половинки. Та й так, щоб аж дух захопило і на все життя запам'яталось! Таблоїд Волині вирішив спростити завдання і підказати ідею – приватний танець!

А поки особливо ранимі моралісти схопилися за заспокійливе і готують гнівні коментарі на тему «блуд і срамота», хочемо роз'яснити: приватний танець – це особлива хореографічна постановка, яка виконується наодинці з партнером чи партнеркою. Простішими словами – то вам не шубу в труси заправляти, а рухатись красиво, гнучко під гарну музику.

Найкраще про такі постановки знає танцівниця Анна Рекретюк, яка, до слова, запускає ексклюзивний курс «Private DANCE for your VALENTINE». Це – навчальний танцювальний курс приватного танцю «для того єдиного».

А поки ви ще думаєте, чи гідний ваш обранець споглядання на таку красу, ми розпитали у Анни, які композиції найкраще підходять для такого виду хореографічного мистецтва. 

Читайте також: PLAYLIST: 5 КАВЕРІВ ВІД ФОТОГРАФА ДМИТРА КУХАРУКА

«Я відібрала декілька треків, які найбільше підходять для виконання такого особливого танцю. Вони з різним настроєм, тож можеш підібрати, згідно свого образу, настрою чи задумки, хто ти сьогодні: Пантера, змія-спокусниця, погана дівчинка, сексі-кішечка або ж тендітна фея… Так і твій танець буде різний: ніжний, гарячий, пристрастний, зухвалий, сором’язливий чи кайфовий, на релаксі…

Один з важливих  моментів – не обирай надто емоційні пісні чи швидкі треки, щоб не довелось «гнатись» за музикою. Краще надати перевагу «смачній» рівномірній музиці для такого діла. І ще – не бери короткі треки. Адже тобі зовсім не обов’язково дотанцьовувати до кінця музики, а можливо, тобі і не дадуть дотанцювати (сміється, – авт.). Та краще, аби пісня не закінчилась раніше потрібного, щоб ти не поспішала, а спокійно танцювала, дивлячись в очі коханого та кайфуючи від моменту.

Ну і на останок – подбай, щоб після закінчення треку не настала тиша, або не ввімкнувся рок, наприклад. Склади подальший плейлист у тому ж дусі, щоб не порушувати атмосферу. Зараз практично всі музичні сервіси підберуть тобі треки, подібні до заданого, хоча я б не довіряла їм «всліпу» і все ж перевірила, що вони пропонують», – радить одна із найспокусливіших танцівниць Волині.

Читай також: PLAYLIST: 5 КАВЕРІВ НА СКРЯБІНА ВІД ВОЛИНСЬКИХ ВИКОНАВЦІВ

Отож, ТОП-6 найгарячіших композицій, які можна взяти на заміточку:

1. Waves – Paloma Ford (feat. Dave East)


2. Dirty Mind – Boy Epic


3. Breathe on me – Britney Spears 


4. Boum-Boum – Enigma


5. Requiem – Aortaa

6. Sex sells – Benefit 

Додати новий коментар