Успішно!

біхелсі

Пісні, квест та ковбаски: у луцькому виші – День відкритих дверей. ФОТО

У СНУ – День відкритих дверей

Фото: Ірина ЄРОШКО

«Вивчати німецьку мову – це не лише перевага, а й насолода!», – під таким гаслом вчора, четвертого березня, відбувся День відкритих дверей для школярів та студентів, які вчать і люблять німецьку мову, на кафедрі німецької філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки в рамках тижня факультету іноземної філології.

Спочатку усіх гостей привітала завідувачка кафедри, професорка, кандидатка філологічних наук Софія Застровська, яка розповіла про переваги володіння німецькою мовою у сучасному глобалізованому світі.

До організації дійства активно долучилися студенти третього курсу, які підготували  квест «Як добре я знаю німецьку мову?». Учасники повинні були відшукати кожну з 5 станцій і виконати завдання на таку тематику: «Професії», «Міста Німеччини», «Мова і математика», «Державні символи Німеччини».

Родзинкою квесту було частування  на станції «Карі-вурст», де гості та студенти нашого факультету мали можливість скуштувати традиційні німецькі ковбаски-гриль із соусом та спечений за німецьким рецептом напередодні хліб.

Квест завершився оголошенням та нагородженням переможців. Одним зі спонсорів квесту є також кафе-бар «П‘ятниця» та ресторан «Суші Ямі». Всі команди  отримали подарункові сертифікати на 200 та 300 грн!

Всіх гостей факультету запросили до актової зали, де з вітальним словом виступила деканка факультету, докторка філологічних наук, доцентка Лариса Макарук. Про чудові переваги вивчення німецької мови розповіли студенти третього курсу німецької філології, які завдяки отриманим знанням і співпраці нашої кафедри з різними організаціями неодноразово побували в Німеччині на стажуванні, навчанні та екскурсіях.

Група другого курсу виконала пісню німецькою мовою під гітару і поділилася своїми враженнями від студентського життя і навчання. 

«Дякуємо усім організаторам і учасникам дійства і запрошуємо школярів стати частиною нашої дружньої сім’ї, яку об’єднує любов до мов. Щира подяка нашому ДААД-лектору Андре Бьому, Німецькій академічній службі обмінів студентами та Рольфу Мьоллеру», – додали організатори.


1
































 

Додати новий коментар