«Пийте! Куріть! Матюкайтеся на державу!»: «лохи» звернулись до мешканців ЛПЗ. ФОТО

13 Квітня 2019

Текст і фото: Юлія КАРМАНСЬКА

У Луцьку, в мікрорайоні ЛПЗ, невідомі поширюють плакати із зверненням до людей, які вживають алкоголь на дитячих майданчиках.

Емоційними поліграфічними матеріалами обклеїли вулиці ЛПЗ у п’ятницю, 12 квітня.

Автори плакатів називають себе «лохами», які фарбують і прибирають дитячі майданчики. Їх обурюють люди, які п’ють пиво там, де відпочивають діти. Натомість аноніми закликали до свідомого життя у своєму місті.

Текст звернення подаємо без змін:

«Країна – це люди! Що створюють – у тому й живуть!

Ті, хто фарбують і прибирають дитячі площадки – лохи! Їх меншість. Вони постійно всіх напрягають прибираннями, фарбуваннями… Розумні сидять вдома і дбають про свій добробут. А лохи ходять і роблять для всіх! І гроші здають! Часто ще й за свої багато що купляють.

Лохи забороняють на дитячому майданчику пити пиво, бо вважають, що діти повинні мати хоч десь територію дитинства. Але з лохами всі активно борються, бо право пити всюди пиво – святе! Як це у своєму дворі не мати права пити пиво?! Впізнали себе? То не дивуйтеся, що всі генделики переповнені, що всюди матюки, що починається розквіт наркоманії.

Лохів мало! Людей довкола розумних багато! І більшість знищує меншість, яка старається щось змінити. Пийте! Куріть! Матюкайтеся на державу! І чекайте на «світле майбутнє» від дітей, які зараз формуються на вашому прикладі!

Настане день, коли лох втомлюється бути лохом. Хочете іншу країну? Перестаньте боротися за право пити пиво там, де гуляють діти! Станьте змінами, прикладом, людьми! Країну будуєш ти! Майбутнє своїм дітям створюєш ти!».
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter