Чоловік освідчився своїй коханій під час концерту луцького гурту. ФОТО

04 Грудня 2019

Головне фото: ілюстративне

У день для освідчення і чоловіки хочуть, щоб все було ідеально. Місце, де зробити пропозицію, вони вибирають відповідально: біля водоспаду, на березі моря, у крутому ресторані та навіть на концерті.

Так один сміливець із міста Суми запропонував дівчині стати його дружиною під час виступу їхнього улюбленого бенду з Луцька «Фіолет». Закохана відповіла йому «так». Зазнімкував особливу мить гітарист гурту Ілля Случанко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ХЛОПЕЦЬ ОСВІДЧИВСЯ КОХАНІЙ НА СЦЕНІ «БАНДЕРШТАТУ». ФОТО

Фронтмен «Фіолету» Сергій Мартинюк розповів, що таке трапляється вже не вперше:

«Перед тим у Львові освідчувався Артем Галицький – один із засновників найбільшого онлайн-радіо країни "Сковорода". Для нас це – традиція. Пари, які пов'язані з музикою, освідчуються у коханні під час наших концертів. Всі дівчата відповідають "так"».


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter