Перший в області: як волинянин виростив персиковий сад

22 Липня 2020

Інженер-будівельник Сергій Шевчук виростив перший на Волині персиковий сад завдяки курйозному випадку. Сьогодні фруктове «дітище» тішить садівника тисячма плодів.

Про це розповідає agronews.ua.

Презентація першого на Волині персикового саду відбулася в липні в невеличкому віддаленому селі Ковбань Горохівського району Волинської області. Там, на своїй батьківщині, інженер-будівельник Сергій Шевчук у 2004 році вирішив серйозно зайнятися садівництвом після курйозного випадку: більшість куплених ним на ринку в солідної рівненської фірми начебто елітних саджанців яблунь виявилися… дичками. Невже я своїми руками не зможу виростити хороші щепи?!» – позитивна в цьому випадку злість як рушійна сила, наповнена наполегливістю, трудолюбивістю, накопиченням спеціальних знань і практичних навичок, відкрила в Сергієві садівника, нині знаного далеко за межами Волині.

Персиковий сад заклали восени 2017 року. Сергій Шевчук та його партнери Іван Грушковський, Володимир Мельник руками виростили насіннєвим способом підщепи з морозостійкого манчжурського персика, а на її основі – саджанців, які прекрасно прижилися на волинській землі, через рік із лишнім заплодоносили.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter