РанОК: елементи побутових речей, які ми використовували неправильно
Деякі деталі побутових речей здаються декоративними, а насправді мають певні функції
11 Травня 2019
Успішно!
Де використовуються відеокамери PoE? Як під’єднати відеокамеру PoE? Переваги відеокамер з PoE живленням?
Одним з інноваційних рішень в системах відеоспостереження є камери з РоЕ живленням, які підключаються і передають всі дані на реєстратор через виту пару. Саме впровадження технології PoE (Power over Ethernet) надає можливість передавати електричну енергію разом із даними стандартного Ethernet-кабелю.
Для живлення ip камери відеоспостереження використовується мережеве обладнання: комутатори або інжектори, які підтримують цю функцію і передають напругу через порти комутації. Це означає, що для роботи відеокамери не потрібно окреме джерело живлення, що спрощує встановлення та знижує витрати на прокладання кабелю. Це робить камери РоЕ ідеальними для використання у великих системах відеоспостереження, де необхідно встановлювати велику кількість пристроїв на значній відстані один від одного. При цьому якість передачі відеопотоку зберігається.
Використання технології PoE полегшує встановлення відеокамер у важкодоступних місцях, де немає доступу до електричних розеток, і дозволяє централізовано керувати живленням усіх пристроїв, що спрощує обслуговування та підвищує надійність системи безпеки. Саме тому використання PoE є оптимальним рішенням для сучасних систем відеоспостереження.
Завдяки підтримці передачі даних на великі відстані та можливості підключення до мережевих відеореєстраторів або хмарних сховищ, камери PoE є надійним рішенням для організації ефективної системи відеоспостереження на різних важливих і стратегічних об’єктах:
Камери PoE підключаються через UTP кабель – кручену пару, що містить 4 пари проводів, дві з яких забезпечують подачу напруги від мережевого комутатора чи інжектора:
комутатор – використовується для створення розгалуженої мережі (від 4 відеокамер), подаючи живлення на вихідний порт і забезпечуючи підключення кожного пристрою;
інжектор живлення – одна частина підключаються до побутової електромережі 220В, а друга – до роз'єму RJ-45.
Важливо переконатися, що камера і комутатор сумісні за стандартом PoE і потужність, яку може надати комутатор або інжектор, відповідає параметрам відеокамери.
Здавалось би, що підключення IP-камери до інжектора чи комутатора, які знаходяться на відстані 200-300 метрів, взагалі не можливе, тому що технологія працюватиме лише до 100 м. І це не кажучи вже про напругу, яка дуже просяде на цій відстані, поки дійде до камери. Але вихід є!
У такій ситуації стають у нагоді спеціальні РоЕ-подовжувачі, які дозволяють кожні 100 метрів встановлювати репітер (схожий на комутатор, але працює з одним портом). Репітер отримує живлення і дані з камер за будь-яким стандартом, після чого все це передає на відеореєстратор.
Насамкінець, перерахуємо всі переваги мережевих камер з технологією Power over Ethernet:
Це робить PoE відеокамери ідеальним вибором для створення масштабованих систем відеоспостереження для приватних, громадських, комерційних і промислових об’єктів в Україні.