Пабу «Олдскул» у Луцьку дозволили працювати до 4 ранку

11 Жовтня 2023

У Луцьку встановили режим роботи для пабу «Олдскул», що на вулиці Винниченка, 69а.

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Луцькради, пише ІА Конкурент.

«До міської ради звернулися фізичні особи-підприємці Ольга Старушко та Анастасія Волдінер щодо встановлення режиму роботи ПАБ "Олдскул" (вул. Винниченка, 69 А, м. Луцьк) на 2023–2024 роки та надали необхідні для цього документи», – зазначають у пояснювальній записці.


Таким чином по 11 жовтня 2024 року громадський заклад зможе працювати з 10:00 до 04:00, але із забороною продажу на винос з 22.00 до 04.00 пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, за умови дотримання заходів безпеки під час сигналу «Повітряна тривога», а також комендантської години на період воєнного стану. До того ж власників зобов'язали забезпечити дотримання вимог чинного законодавства та норм громадського порядку в закладі торгівлі.

Департамент муніципальної варти міської ради, Луцьке районне управління поліції ГУ НП у Волинській області, управління патрульної поліції у Волинській області та Департамент патрульної поліції НП України має здійснювати контроль за дотриманням встановленого режиму роботи закладу

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter