Осінні квіти та кольорове листя: фотошпалери жовтня від «Таблоїда Волині»

30 Жовтня 2020

Авторка: Юлія ДЗЬОБИК

Ви ж пам’ятаєте, що наприкінці кожного місяця «Таблоїд Волині» пропонує вам хвилинку релаксу для очей і думок? У жовтні ми пропонуємо вам шостий випуск максимально простої рубрики, зарядженої на відпочинок, позитив та спокій.

Від травня і протягом року ми дбайливо збираємо фотофони із вулиць міста, щоб зберегти у пам’яті кольори, текстури, особливості кожної пори. Можливо, когось вони надихнуть, розслаблять або хоча б на мить відволічуть від нудних буднів.

Від жовтня усі традиційно чекали кольорового листя, і воно нарешті сталося! А ще на вулицях побільшало різнокольорових осінніх квітів, ягід, дощових крапель та все ще по-літньому зелених галявин.

А що цього місяця дивувало вас?***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter