Неадеквата з царською нагородою у Луцьку звинувачують в пропаганді комуністичного режиму. ФОТО

02 Червня 2019

В обласному центрі Волині правохоронці затримали чоловіка «з довідкою», який, на їхню думку, міг нести загрозу оточуючим.

Про це повідомила прес-служба патрульної поліції Волині у фейсбуці.

У суботу, 1 червня, інспектори помітили підозрілого громадянина, який зайшов на теритолрію торгово-розважального центру «ПортCity». Патрульні побачили в нього на одязі медаль з георгієвською стрічкою і зрозуміли, що чоловік – небезпечний.

Правоохоронці затримали потенційного зловмисника і обшукали його. Як повідомили у прес-службі, в нього виявили «цілий арсенал»: пневматичний пістолет (можливо), газовий балончик, сувенірний ніж і, що найстрашніше, – пенал з приладдям для чистки автомата Калашникова.

Слідчо-оперативна група встановила, що чоловік перебуває на обліку в психіатрічній лікарні та має відповіднну групу інвалідності. Тож, усі речі, які потенційно можуть нести загрозу оточуючим, в нього вилучили.

Патрульні склали на порушника протокол за ст. 173-3 КУпАП (виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки в рамках Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів).

Зауважимо, Георгіївський хрест, який можна побачити на фото, вручали в Росіїській імператорській армії з 1807 до 1917 року, тобто, до Жовтневого перевороту, коли влада перейшла до рук більшовиків.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter