Найбільший зал для гри в більярд на Волині – у «Промені»

21 Липня 2019

Гра у більярд – аристократичний відпочинок, який знайшов свою популярність і серед лучан. То ж саме в нашому місті знаходиться найбільший зал для гри в більярд. Де? На третьому поверсі РЦ «Промінь». Більярд в George’s Club працює цілодобово, тому немає приводу поспішати. Ви можете відпочивати в будь-який зручний для вас час.

Тут знаходиться 14 столів для гри в більярд. З них 10 столів для гри в «Піраміду» (російський) та 4 для гри в «Пул» (американка). В George’s Club регулярно проводяться турніри з більярду, на які приходять любителі та професіонали. Кожен бажаючий може спробувати зайняти почесне місце переможця. Для цього достатньо підписатися на сторінку закладу у фейсбуці та слідкувати за новинами.

Також в George’s Club є спеціальний віп-зал з окремим більярдним столом та столом для відпочинку, щоб гарно провести час та насолодитись грою. Він ідеально підійде для святкувань особливих дат разом із друзями, які полюбляють цікаво провести час.

У меню гості зможуть знайти страви на свій смак. Особливістю є зручні закуски, які не заважатимуть насолоджуватись грою.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter