Успішно!

На Волині популярний співак відсвяткував день народження на концерті. ФОТО

Цей концерт припав на день народження артиста, тому шанувальники привітали Ярослава на сцені.

Волинський співак, срібний призер телешоу «Голос. Діти» Ярослав Карпук (YAKTAK) провів свій перший концерт у Ковелі. Цей концерт припав на день народження артиста, тому шанувальники привітали Ярослава на сцені. Після пісні «Чекає вдома» почали кричали «Вітаємо!», а на сцену винесли імениннику торт. Також дарували квіти та інші приємні дрібниці.

Концерт відбувся 4 травня у палаці культури імені Тараса Шевченка, передає Район.Ковель. 

Під час концерту звучали такі пісні як «Погляд», «Порічка», «Чекає вдома», «Вродлива», «Коли болить душа», «Не шукай», «Не мовчи», «Наречена» та інші.

«Сьогодні у мене день народження. І я радий, що зустрічаю його так. На сцені перед вами. Бо заради цього ... це все моє життя. Я завжди співав і дуже радий стояти перед вами. Дуже дякую», – сказав зі сцени YAKTAK.

 

Окрім цього, під час концерту провели благодійний аукціон. Продали сухпайок ЗСУ для того, щоб зібрати кошти на автомобіль для військових. Сухпайок придбала жінка за 7 тисяч гривень.

Концерт завершився виходом на біс, а також обіймами з прихильниками. Після концерту шанувальники не поспішали покидати палац культури і влаштували цілий ажіотаж, щоб сфотографуватися зі своїм улюбленим співаком YAKTAK. 

 

Додати новий коментар