На Волині популярний співак відсвяткував день народження на концерті. ФОТО

08 Травня 2023

Волинський співак, срібний призер телешоу «Голос. Діти» Ярослав Карпук (YAKTAK) провів свій перший концерт у Ковелі. Цей концерт припав на день народження артиста, тому шанувальники привітали Ярослава на сцені. Після пісні «Чекає вдома» почали кричали «Вітаємо!», а на сцену винесли імениннику торт. Також дарували квіти та інші приємні дрібниці.

Концерт відбувся 4 травня у палаці культури імені Тараса Шевченка, передає Район.Ковель.Під час концерту звучали такі пісні як «Погляд», «Порічка», «Чекає вдома», «Вродлива», «Коли болить душа», «Не шукай», «Не мовчи», «Наречена» та інші.

«Сьогодні у мене день народження. І я радий, що зустрічаю його так. На сцені перед вами. Бо заради цього ... це все моє життя. Я завжди співав і дуже радий стояти перед вами. Дуже дякую», – сказав зі сцени YAKTAK.

Окрім цього, під час концерту провели благодійний аукціон. Продали сухпайок ЗСУ для того, щоб зібрати кошти на автомобіль для військових. Сухпайок придбала жінка за 7 тисяч гривень.

Концерт завершився виходом на біс, а також обіймами з прихильниками. Після концерту шанувальники не поспішали покидати палац культури і влаштували цілий ажіотаж, щоб сфотографуватися зі своїм улюбленим співаком YAKTAK.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter