«На хвилях Світязя»: рідкісні кольори волинського озера. ФОТО

31 Липня 2020

Фото: Юлія ДЗЬОБИК

Пам’ятаєте рядки популярної пісні «ВІА Світязь»? «На хвилях Світязя ми не прощаємось, на хвилях Світязя ми зустрічаємось. Нехай летять роки, не зупинити час, на хвилях Світязя зустріне пісня нас».

На хвилях найбільшого волинського озера провела робочий тиждень і журналістка «Таблоїда Волині», ловлячи не лише засмагу на плечі, але й красиві фотокадри води.

За тиждень Світязь переливався усіма кольорами веселки: від пастельних у звичайний погожий ранок до насичених помаранчевих перед штормом і синьо-вишневих опісля нього. Зауважимо, що до фото не застосовували фільтри та кольорову корекцію – озеро виглядало дивовижно і без цього.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter